• info@missagro.cz

Přihláška

Proč se stát Miss Agro 2017

Miss Agro není pouze obyčejnou soutěží krásy. Kombinuje v sobě také inteligenci, šarm a eleganci – vlastnosti, které byly studentkám naší univerzity vždy vlastní. Troufáš si právě Ty stát se královnou České zemědělské univerzity? Aktuálně máme přihlášky uzavřené, znovu je otevřeme na začátku února roku 2018. Ukaž, co v Tobě je!

Spousta zábavy

Chceš zažít dva měsíce zábavy, na které nikdy v životě nezapomeneš? Poznat nové kamarády a přátele? Stačí jen vyplnit přihlášku níže.

Neocenitelné zkušenosti

Láká Tě poznat svět modelingu a focení? Pod vedením účastnice České Miss 2014 Veroniky Kašákové nahlédnete do zákulisí soutěží Miss.

Pro dobrou věc

Spolupracujeme s Nadačním fondem Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů. Staň se součástí Miss Agro a pomoz dobré věci.

Hodnotné ceny

Pro nejúspěšnější finalistky jsou připraveny hodnotné ceny a dary. Zapůjčení automobilu, šperky, oblečení, poukazy na nákupy a mnohé další.

Aktuální královny

„Na úvod chci poděkovat lidem, kteří se na soutěži podílí, protože bez nich tato akce nebyla. Vždy, když bylo třeba, byli tu pro nás a snažili se nám ve všem vyhovět. Makali celý rok i ve svém volném čase a k tomu všemu nám celou soutěž byli oporou a za to jim patří veliké díky. Do soutěže jsem se přihlásila na poslední chvíli a moje představa o soutěži byla opravdu úplně mimo. Na castingu, jsem se ptala: „co tady šaškuju“?! Hned po prvním společném focení mi to bylo jasné. Měla jsem velké štěstí na partu holek. Každá jsme byla něčím zajímavá, něčím, co jsme si třeba ani samy neuvědomovaly. A to je další věc, která mě na Miss Agro příjemně překvapila. Rozhoduje to, jaká jsi! Nevěřila bych tomu, ale je to tak. Takže pokud se některá z Vás nechce přihlásit z důvodu, že má o sobě pochyby tak jediné, co mohu poradit je jít a vyzkoušet to! A i když nevyhrajete, ty zážitky Vám už nikdo nevezme. Budu se Vás těšit na castingu a věřím, že si soutěž užijete, tak jako já,“ Lada Pařízková, Miss Agro 2016.

„Miss Agro, soutěž, která mi změnila život. Nikdy předtím mě nenapadlo, že bych mohla být součástí něčeho tak úžasného. V den castingu jsem měla strach, ale říkala jsem si, že by byla škoda to nezkusit. A ono to vyšlo! Dostala jsem se do finálové desítky a tím dnem mi i odstartoval nový život. Tým Miss Agro se o nás krásně staral, zažili jsme spousty nových zážitků, s holkami si užily kopu srandy a především mi soutěž přinesla nové zkušenosti do života. Titul Miss iZUN byl pro mě důležitý a také velmi přínosný. Upřímně, kdybych mohla se přihlásit do soutěže znovu, neváhala bych ani minutu. Proto holky nemějte strach a přijďte na casting i vy zkusit štěstí, na univerzitě potkávám denně tolik krásných dívek až si říkám, že 10 finalistek nestačí. A hlavně holky, buďte své a casting si užívejte s úsměvem, ten je pro soutěž tím nejdůležitějším,“
Nikola Nejedlíková, Miss iZUN 2016.

Přihlašovací formulář

Přihlášky do 20 ročníku Miss Agro budou opět otevřeny na začátku února 2018.

S případnými dotazy se můžete obracet na e-mail soutez@missagro.cz.