Přihláška

Proč se stát Miss Agro 2019

Miss Agro není pouze obyčejnou soutěží krásy. Kombinuje v sobě také inteligenci, šarm a eleganci – vlastnosti, které byly studentkám naší univerzity vždy vlastní. Troufáš si právě Ty stát se královnou České zemědělské univerzity? Aktuálně máme přihlášky uzavřené, znovu je otevřeme na začátku února roku 2019. Ukaž, co v Tobě je!

Spousta zábavy

Chceš zažít dva měsíce zábavy, na které nikdy v životě nezapomeneš? Poznat nové kamarády a přátele? Stačí jen vyplnit přihlášku níže.

Neocenitelné zkušenosti

Láká Tě poznat svět modelingu a focení? Pod vedením účastnice České Miss 2014 Veroniky Kašákové nahlédnete do zákulisí soutěží Miss.

Pro dobrou věc

Spolupracujeme s Nadačním fondem Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů. Staň se součástí Miss Agro a pomoz dobré věci.

Hodnotné ceny

Pro nejúspěšnější finalistky jsou připraveny hodnotné ceny a dary. Zapůjčení automobilu, šperky, oblečení, poukazy na nákupy a mnohé další.

Aktuální královny

„V loňském roce jsem neměla odvahu se do Miss Agro přihlásit, tak to za mě udělala ségra. Letos, když bych měla tu možnost, bych to bez zaváhání udělala sama. Tak strašně moc mi to dalo! Sešly jsme se parta super holek a maximálně si to celé užily. Poznaly jsme spoustu úžasných lidí, zažily skvělé chvíle, od castingu, přes teambuildingy, návštěvy DD, focení, nacvičování choreografií až po samotné finále. Po celou dobu nám ti, kteří se na pořádání Miss Agro podílí, byli oporou, pomáhali nám, smáli se s námi a hlavně odvedli obrovský kus práce a udělali maximum pro to, abychom si to všichni užili. Okamžik, když mě vyhlásili jako vítězku, se pro mě stal nejsilnějším v životě. Nikdy na to nezapomenu. Holky, radím Vám, neváhejte ani minutu a přihlaste se. Věřte mi, budete se smát od začátku až do konce, odnesete si nové zkušenosti a zážitky, na které budete vzpomínat celý život. Tak do toho pojďte i Vy a přihlaste se! Budu se na Vás těšit na castingu,“ Nikola Kašáková, Miss Agro 2017.

„Pokud uvažuješ o přihlášení do soutěže Miss Agro, ale pořád si nejsi jistá, zda je to správný krok, mám pro Tebe pár věcí, které by Ti mohly pomoci. Díky Miss Agro poznáš spoustu úžasných lidí a získáš nové přátele, se kterými prožiješ mnoho nevšedních zážitků. Pokud se třeba obáváš neúspěchu, protože nejsi dvoumetrová kráska s mírami 90-60-90, tak se ničeho neboj, protože já jí také nejsem. Tato soutěž není jen o povrchní kráse. Jde v ní hlavně o charisma, kterým můžeš okouzlit nejen své spolužáky, ale i celou školu. Já jsem navíc díky soutěži získala odvahu a sebevědomí, protože co si budeme povídat, bez těch se na pódium, před tolik lidí, jen tak nepostavíš. Ale abych to zkrátila. Miss Agro je soutěž, která nebere, ale dává. Takže konec s váháním, seber odvahu a s úsměvem do toho! Těším se na casting, a především na Tebe. Společně si to pořádně užijeme!“ Eva Rojdlová, Miss iZUN 2017.

Ceny pro vítězky

Dárkové balíčky od MOBIL.CZ

Dárkové balíčky od Oriflame

Značkové kabelky Pauls Boutique

Zapůjčení šatů od Svatebního salonu Delta

Dárkové balíčky od Procter and Gamble

Balíčky s oblečením od BoardStar.cz

Ceny od organizátora iZUN.eu

Poukazy na masáže od Sedmého nebe

Poukazy na stáže od Aiesec

Přihlašovací formulář

Přihlášky do 20. ročníku Miss Agro budou opět otevřeny na začátku února 2019.

S případnými dotazy se můžete obracet na e-mail soutez@missagro.cz.