• info@missagro.cz

Program Miss Agro 2017

Co Vás čeká a nemine?

Jako každý rok na Vás mimo volby královny krásy čeká nášup kapel a akce na kterou se jen tak nezapomíná.

Mrkněte co jsme pro Vás letos připravili a sledujte Facebook event!

The Beautifuls

Mladá kapela The Beautifuls vyznávající styl rock’n’roll-rockabilly vznikla v roce 2014 v Sedlčanech. Díky vítězství v tradičním hudebním klání iZUN Music Challenge dostala šanci zahrát si na Miss Agro. Získá si Vaši přízeň?

Holden

Kapela vznikla v roce 2010. S druhou řadovkou Střepy v postelích, s hity jako Majáky nebo Májová, se rozhodli přejít z angličtiny k češtině. „Nechtěli jsme být jednou z kapel, které zpívají anglicky a moc jim to nejde,“ říká Martyn Starý.

The Tap Tap

Kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap, založená roku 1998, si během své existence poctivě prošlápnula své místo v Českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí.

PSH

Rapová skupina Peneři strýčka Homeboye působí na české hudební scéně od poloviny devatesátých let dvacátého století. V současnosti vystupuje ve složení Vladimir 518, Orion a DJ Mike Trafik.

Skyline

V roce 1997 vznikla kapela, která dnes baví diváky svojí rozjetou elektronickou taneční hudbou. Zpěvačku Marku Rybin a MC Jacoba doplňuje kytarista Majkii B a dvojice zakládajících členů – DJ Hiffi a bubeník Radek Bureš.

Volba Miss Agro 2017

Deset krásných finalistek bude v rámci festivalu bojovat o v pořadí devátenáctý titul Miss Agro 2017. Dívky se na pódiu představí ve třech vstupech a samozřejmě nebude chybět ani promenáda v plavkách.

Doprovodný program

I letos Vás v areálu festivalu čeká bohatý doprovodný program se spoustou dobrého jídla a pití, zábavných atrakcí a hromadou dalších atraktivních vychytávek, které Vám zpříjemní festivalový den.

Live fashion show

Ojedinělou show pro Vás opět chystáme v rámci finálového vyhlášení Miss Agro 2017. Živě zazpívá Jan Nedvěd z Bek Ofis jeden ze současných hitů a doprovodí tak dívky na pódium při závěrečném defilé.

Harmonogram festivalu

13:30 The Beautifuls
14:45 Holden
16:00 1. část soutěže Miss Agro
17:00 The Tap Tap
18:00 2. část soutěže Miss Agro
19:00 PSH
20:00 Vyhlášení Miss Agro 2017 + Jan Nedvěd
21:00 Skyline

Podívejte se kdo letos bude soutěžit o titul Miss Agro 2017?