Chladné počasí, avšak bez deště, orámovalo 23. ročník Miss Agro v Praze na Suchdole. Skvělý lineup, doplněný volbou Miss a nejsilnějšího muže univerzity Strongman, přilákal tisíce navštěvníků. Akce s dlouhou historií tak opět ukázala, jak důležité místo zaujímá v univerzitním životě.

Akce začala ve 14:00 hodin vystoupením kapely Vintage Wine, vítěze iZUN Music Challenge. Pak už se pozornost návštěvníků zaměřila na finále soutěže Strongman. Ve třech silových disciplínám nakonec kraloval Tomáš Najman, který si tak odnesl historicky druhý titul v této kategoii. Poté už se publiku představila desítka finalistek v první společné choreografii a rozhovorech s porotou.

V průběhu odpoledne se na pódiu vystřídala kapela Jamaron, dívky představily svojí volnou disciplínu a po nich Marpo & TroubleGang. Po osmé hodině věčerní následovalo finále a dozvěděli jsme se historicky 23. vítězku. Tou se nakonec stala Adriana Brabencová, dvacetiletá studentka Fakulty tropického zemědělství.

Slova chvály a obdivu mám nejen pro nejen finalistky soutěže Miss Agro a finalisty Strongmana, ale také pro organizátory. Připravili skvělý program s ohledem na diváky, kteří měli každým okamžikem atraktivní podívanou. Oceňuji pečlivou a profesionální přípravu, nic nezůstalo náhodě – špičkovou choreografii, které se dívky dokonale zhostily a také nápadité volné disciplíny. Těch se dívky i díky tomu, že každá se ve svém volném čase věnuje nějaké aktivitě, kterou mohly předvést na podiu, chopily opět na úrovni hodné profi stage. Jak je vidět, mít nějaké hobby, se vyplatí, nikdy nevíte, kdy se to bude hodit,“ uzavřela letošní ročník členka poroty a tisková mluvčí ČZU Karla Mráčková.

Foto: Aleš Hlaváček, iZUN.eu

 

VÝSLEDKY MISS AGRO 2023

Miss Agro 2023 – Adriana Brabencová (FTZ)
I. Vicemiss Agro 2023 – Barbora Pleskačová (FAPPZ)
II. Vicemiss Agro 2023 – Tereza Velechovská (FAPPZ)
Miss iZUN 2023 – Beenzu Muzyamba (FAPPZ)

 

VÝSLEDKY STRONGMAN ČZU 2023

1. Tomáš Najman
2. Petr Matěna
3. Jakub Hrudka
4. Jiří Šmolík

 

 

Sdílej článek