Přihláška

Přihlašovací formulář

  Celé jméno*

  Datum narození*

  Váš email*

  Váš telefon*

  Fakulta*

  Ročník*

  Obor*

  Foto #1 - max 5mb (jpg, png, jpeg)*

  Foto #2 - max 5mb (jpg, png, jpeg)*

  Přihlašuji*

  Poznámka

  * povinná položka

  Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže a také se zpracováním osobních údajů dle směrnic ČZU k GDPR.
  Správcem osobních údajů je ČZU v Praze.
  S případnými dotazy se můžete obracet na e-mail soutez@missagro.cz.

  Proč se stát Miss Agro

  Miss Agro není pouze obyčejnou soutěží krásy. Kombinuje v sobě také inteligenci, šarm a eleganci – vlastnosti, které byly studentkám naší univerzity vždy vlastní. Troufáš si právě Ty stát se královnou České zemědělské univerzity? Vyplň přihlášku níže a my tě pozveme na casting, který proběhne 28. 3. 2024. Ukaž, co v Tobě je! Přihlášky budou ukončeny 27. 3. 2024.

  Spousta zábavy

  Chceš zažít dva měsíce zábavy, na které nikdy v životě nezapomeneš? Poznat nové kamarády a přátele? Stačí jen vyplnit přihlášku níže.

  Neocenitelné zkušenosti

  Láká Tě poznat svět modelingu a focení? Pod vedením zkušených odborníků nahlédneš do zákulisí soutěží Miss a staneš se jeho součástí.

  Pro dobrou věc

  Spolupracujeme s Nadačním fondem Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů. Staň se součástí Miss Agro a pomoz dobré věci.

  Hodnotné ceny

  Pro nejúspěšnější finalistky jsou připraveny hodnotné ceny a dary. Zapůjčení automobilu, šperky, oblečení, poukazy na nákupy a mnohé další.

  Aktuální královny

  „Pokaždé, když se mě někdo zeptá na Miss Agro je jen jedna věc, které lituji a to, že se nemohu přihlásit znovu. Náš ročník byl trochu specifický nejen, že to byla první Miss Agro po covidu ale zároveň jsme, v porovnání s předchozími ročníky, měly méně času na přípravu, takže nebudu lhát, byla to jízda… ale skvělá! Proč by ses do Miss Agro měla přihlásit právě ty? Nejen, že poznáš hromadu skvělých lidí, ale je to zároveň skvělá možnost vystoupit z komfortní zóny. Nikdo po tobě nechce, abys chodila v plavkách a ani nezáleží na tom, jak jsi vysoká, kolik vážíš, jaké máš vlasy a nebo jestli umíš chodit na podpatcích. Jediné, co je důležité, abys byla svá! A jak jsem si celou dobu říkala já: ‚Buď se všechno povede a bude to super a jestli zakopnu, nevadí! Alespoň budu mít vtipné video‘!  Tak se neboj a doraz za námi na casting, třeba zrovna TY budeš Miss Agro 2023!“ Barbora Pleskačová, I. Vicemiss 2023.

  „Na otázku ‚Co mi dala Miss Agro 2022?‘ bych uvedla příklad toho, že jsem byla většinou spíš introvertní holka. Když tohle teď povím před spolužáky, vysmějí se mi, protože introvert by je při setkání se mnou určitě nenapadl. Miss Agro mi dodala odvahu k tomu vystoupit ze své komfortní zóny. Představa, že bych měla vystupovat před takovým publikem byla hrozná. Ale nemějte holky strach – stačí pár chvil a tréma opadne. Pak se vám nebude chtít z parketu! Jak mě pak mrzelo že už Miss Agro končí. Naučila jsem se i mnohem lépe líčit. Holky kosmetičky byly úžasné. Co mi ale dala nejvíc, byl úžasný kolektiv holek. Parta, která držela při sobě, byly jsme tu vždy pro sebe a pomáhaly jsme si. Byla to spíš společná skvělá jízda než nějaká soutěž. Přišlo mi, jako kdybychom si to navzájem opravdu upřímně přály. Organizátoři byli taky úžasní – krásně vymyšlený program a skvělá spolupráce. Byla jsem prostě nadšená! A  opravdu vděčná za to, že mě tam tenkrát kamarádi dokopali. Proto holky, pokud máte strach – nebojte se to zkusit. Já tam taky nechtěla jít A teď? Udělala bych to kdykoliv znovu!“  Tereza Velechovská, II. Vicemiss Agro 2023

  Ceny a služby pro finalistky Miss Agro

  Poukazy na týmovou hru v Prison Island

  Zapůjčení šatů od Svatebního salonu Delta

  Ceny od pořadatele iZUN.eu

  Dárkové balíčky přímo od ČZU

  Poukazy na masáže od Sedmého nebe

  Balíčky kosmetiky od Angry Beards