Přihláška

Přihlášky do 23. ročníku Miss Agro budou opět otevřeny na začátku února 2023.

S případnými dotazy se můžete obracet na e-mail soutez@missagro.cz.

Proč se stát Miss Agro

Miss Agro není pouze obyčejnou soutěží krásy. Kombinuje v sobě také inteligenci, šarm a eleganci – vlastnosti, které byly studentkám naší univerzity vždy vlastní. Troufáš si právě Ty stát se královnou České zemědělské univerzity? Aktuálně máme přihlášky uzavřené, znovu je otevřeme na začátku února roku 2023. Ukaž co v Tobě je!

Spousta zábavy

Chceš zažít dva měsíce zábavy, na které nikdy v životě nezapomeneš? Poznat nové kamarády a přátele? Stačí jen vyplnit přihlášku níže.

Neocenitelné zkušenosti

Láká Tě poznat svět modelingu a focení? Pod vedením účastnice České Miss 2014 Veroniky Kašákové nahlédnete do zákulisí soutěží Miss.

Pro dobrou věc

Spolupracujeme s Nadačním fondem Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů. Staň se součástí Miss Agro a pomoz dobré věci.

Hodnotné ceny

Pro nejúspěšnější finalistky jsou připraveny hodnotné ceny a dary. Zapůjčení automobilu, šperky, oblečení, poukazy na nákupy a mnohé další.

Aktuální královny

„Když jsem začala přemýšlet, co bych Ti řekla o Miss Agro, nejdřív jsem nevěděla, co napsat. A přitom je to úplně jednoduché. Soutěž pro mě byla skvělým obdobím a zkušeností, na kterou budu vzpomínat vždy s úsměvem. Takže jestli Tě to taky trochu láká, chceš zažít spoustu zábavy, posunout se o kousek dál a třeba i dokázat, co sis myslela, že nikdy nezvládneš, tak neváhej a pojď do toho! Já osobně jsem ještě hodinu před uzávěrkou váhala. A všichni už víte, jak to dopadlo. Toho rozhodnutí nelituju. A kdybych Ti měla něco poradit? Jasně, každá z nás jdeme pro korunku, ale mně k úspěchu pomohlo to, že jsem si šla soutěž především užít. Šla jsem si pro spoustu skvělých zážitků a snažila jsem se být sama sebou. Nehrát si na něco, co nejsem. A i když třeba nevyhraješ, tak vedle skvělé zábavy se na několik měsíců staneš součástí super party lidí, kde je dobrá nálada a všichni se navzájem podporují, aby si každá z nás soutěž užila tak, že na ni nikdy nezapomene. Budu se těšit, že se potkáme na castingu. A vůbec se neboj. Buď svá! A třeba právě Tobě předám korunku a staneš se Miss Agro 2020!“ Karolína Junková, Miss Agro 2019.

„Soutěž Miss Agro mi dala opravdu hodně – od nových kamarádů přes různé zážitky (soustředění, motokáry nebo TEPfaktor) až po finále. Celé 2 měsíce o nás bylo krásně postaráno. Asi vás nepřekvapí, že největší strach jsem měla při promenádě v plavkách, ale byl to neskutečně krásný adrenalin. Pocit strachu totiž zmizí, když máte kolem sebe holky se kterými trávíte 2 měsíce a vzájemně jste si oporou. Nezapomenu na chvíli, kdy bylo vyhlášeno mé jméno jako vítězky Miss iZUN – koukla jsem na mamku v hledišti a začala plakat dojetím. Druhý den jsem si vše znovu přehrávala a slzy tekly proudem. Všem holkám, které se chtějí přihlásit bych vzkázala, že vše není jen o úspěchu, ale především o pokoře a respektu – není nutné jít za vítězstvím přes mrtvoly. Užívejte si každou minutu už od castingu, protože všechno strašně rychle uteče a vám bude líto, že najednou vše končí. Bude to znít jako fráze, ale kdybych mohla, šla bych do toho na 100% znovu.“  Klára Vlášková, Miss iZUN 2019

Ceny a služby pro finalistky Miss Agro

Poukazy na týmovou hru v Prison Island

Zapůjčení šatů od Svatebního salonu Delta

Balíčky s oblečením od BoardStar.cz

Ceny od pořadatele iZUN.eu

Dárkové balíčky přímo od ČZU

Poukazy na masáže od Sedmého nebe