Adriana Brabencová

Profil

Fotografie

Foto ateliér: Dominika Staščáková | iZUN.eu
Prostory: Ateliér ČZU v Aule
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické

Fakulta: FTZ
Obor: Tropické zemědělství (TZE)
Ročník: 2.
Věk:
20

Adriana je pozitivní člověk. Má radost z maličkostí a dělá ji šťastnou, když může někomu vykouzlit úsměv na tváři. Mezi její nejsilnější vlastnosti patří cílevědomost a pracovitost. Miluje sport a cestování po světě.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2023?

Doufám, že bych pro tento rok mohla dobře reprezentovat jak školu, tak i soutěž Miss Agro. Jakákoli soutěž miss je skvělá ke zviditelnění, což zvyšuje možnost pomáhat, či přispět v charitě, projektech na pomoc nemocným, dětem, přírodě i zvířatům.

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Na sociálních sítích jsem téměř denně několik hodin, vzhledem k tomu, že působím na několika online platformách. Tvorba, úprava a střih videí či fotek mi zabírá podstatně dost času, nicméně mám samozřejmě i dny, kdy jsem offline a užívám si času stráveného s přáteli a rodinou.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Vždy mě bavil zeměpis, cizí jazyky a biologie. Fakulta tropického zemědělství byla moje jednoznačná volba. Mohu se zde posouvat ve svých znalostech stále vpřed a zároveň máme hned několik příležitostí k tomu vycestovat do zahraničí. V předešlém roce jsem díky naší univerzitě měla možnost vyjet na 3 měsíce na Kanárské ostrovy na pracovní stáž, za což jsem moc vděčná, jelikož mi to velmi pomůže v mojí budoucí bakalářské práci.