Diana Dittrichová

Profil

Fotografie

Foto ateliér & Miss iZUN: Dominika Staščáková | iZUN.eu
Prostory: Ateliér ČZU v Aule & Střecha MCEV
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické

Fakulta: PEF
Obor: Informatika (INFON)
Ročník: 5.
Věk:
24

Diana je usměvavá holka, často ztřeštěná a pro každou srandu. V životě jde za svými sny a má ráda nové výzvy. Váží si těch, co dělají její život šťastnější, za ty by bojovala. Má ráda herectví, pobyt v přírodě a obdivuje techniku. Nejvíce času ale tráví na statku u koní, a to nejen v sedle nebo s vidlemi v ruce, ale třeba i za volantem traktoru. Její vášní je jezdecký sport, zejména pak závody ve všestrannosti, které ji dodávají silnou dávku adrenalinu a úspěchů.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2023?

Když jsme přišli o tu promenádu v plavkách a protože mám ráda výzvy – tak když mě zvolíte Miss Agro, projedu se na svém koni po areálu ČZU s korunkou a v plavkách. Ať je sranda.

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Já mám jen Facebook. Ostatnímu zatím odolávám. Pro někoho musím být asi divná, ale mám radši opravdové přátele a opravdové zážitky. Možná se bojím, že by se mi to vlastně zalíbilo až moc, protože stát se závislým na obdivu na sociálních sítích je opravdu snadné. Pak si ale vzpomenu na ty, kteří celý svůj volný čas tráví jen koukáním do telefonu a úplně to změnilo jejich charakter. To já raději vyrazím ven.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Moc se mi ČZU líbí. Co by člověk víc chtěl. Máme krásný kampus, ve kterém nic nechybí. Přírodu kolem sebe, spoustu míst pro relax i studium, parkoviště, kavárny, hospody, vlastní pivo, prostě všechno na co si člověk vzpomene. Lidé jsou tu ochotní a pomáhají si. Kdo by si takovou školu nevybral?