Adéla Višová

Profil

Fotografie

Foto ateliér: Vojtěch Votruba | iZUN.eu
Prostory: Multimediální ateliér PEF ČZU | Libosad ČZU
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické
Květinové aranžmá: Kvítkuplno

Fakulta: FAPPZ
Obor: Chov hospodářských zvířat (ANIMAB)
Ročník: 2.
Věk:
24

Adéla je velmi pracovitý a inovativní člověk, neustále má tendenci vyhledávat nové výzvy. Ať už se jedná o práci, studium či trénink s koňmi. Nikdy nevíte, čím Vás ráno překvapí. Buď se rozhodne běžet do vedlejšího města, změní obor v práci, nebo odjede stříhat víno do Francie na 14 dní. S Áďou se málokdo nudí, vezme Vás dojit krávy ale i na ples nadačního fondu.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2024?

Každá z nás by si to zasloužila. Já to vidím tak, že to, čím jsem si už stihla projít jak v pracovním, tak studijním životě můžu předat dál. Skloubit úspěšně práci, studium, osobní život a koníčky není vždy hračka ale důležité, to brát s lehkostí a uvědomit si důvod, proč člověk začal. Sama sobě „závidím“ svůj život a jsem si inspirací, proč se nevzdávat a pokračovat. Uvědomuji si, že malé kroky i přešlapy jsou důležité. Mám se ráda, ač nejsem dokonalá. A taková má dle mě být Miss.

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Působím na sociálních sítích Instagram a TikTok, kde přidávám obsah tykající se koní a tréninku. Díky mé praxi na veterině se snažím dělat edukativní příspěvky ohledně koňské prevence a medicíny. Trávím na sociálních sítích poměrně málo času i přes to, že se snažím být aktivní denně. Jsem dost zaneprázdněná. Jsem buď v práci, ve škole či trénuji a nemám tolika času sedět u sociálních sítí jako divák.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Jak jsem již zmínila, pracovala na veterině a mou praxí byla hlavně malá zvířata. Jelikož mě bavila praxe velkých zvířat a zootechnika, tak jsem se rozhodla si práci zpestřit dálkovým studiem na ČZU. Po gymnázium jsem nastupovala na ČZU na denní studium, obor Výživa a potraviny, ale bohužel jsem studium musela ukončit a nastoupila jsem do práce. Nejraději mám kampus a celkově propracovanost ČZU, kreativitu a možnosti v rámci fakulty. Moc se mi líbí propojení teorie a praxe, jako student FAPPZ.