Lenka Melková

Profil

Fotografie

Foto ateliér: Vojtěch Votruba | iZUN.eu
Prostory: Multimediální ateliér PEF ČZU | Libosad ČZU
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické
Květinové aranžmá: Kvítkuplno

Fakulta: PEF
Obor: Inovativní podnikání (IP)
Ročník: 1.
Věk:
20

Lenka je dvacetiletá holka, která od čtyř let dělala sportovní aerobik, ve sportu si dosáhla svého velkého snu, který od mala měla a v roce 2019 tak společně s jejím týmem vyhrála mistrovství světa. Po naplnění jejího velkého snu se začala soustředit více na hudbu. Aktuálně je členkou hudební skupiny Red Zone, kde společně se svojí sestrou a kamarádkou dělají vlastní tvorbu. V životě je pro ni nejdůležitější její rodina, která ji od mala podporuje ve všem, co dělá.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2024?

Abych ukázala, že se nikdo nemusí bát být sám sebou. Nebát se vystoupit z davu a být jiným, ikdyz se to ne vždy okolí líbí. Život máme jenom jeden. Nezdržujme se tím, co si o nás myslí ostatní a žijme naplno. Ať už se chceme potetovat, nosit růžové vlasy, oblékat se extravagantně. Hlavní je cítit se dobře ve vlastním těle.

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Na sociálních sítích podle mého názoru závislá nejsem. Snažím se o to, udržovat balanc. Často na sociálních sítích řeším věci do školy. Nejvíce času trávím na instagramu a messengeru.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Studium na ČZU jsem si vybrala kvůli profesně zaměřeném bakalářském oboru Inovativní podnikání neboli Tiimiakatemia Prague. Na našem oboru se učíme skrze reálné podnikání, nemáme žádné přednášky a know how získáváme od odborníků v praxi, lektorů a knih. Konečně cítím, že se učím pro sebe a studium mi od doby, co jsem na Tiimi, začalo dávat hlubší smysl.