Leona Mrňáková

Profil

Fotografie

Foto ateliér: Vojtěch Votruba | iZUN.eu
Prostory: Multimediální ateliér PEF ČZU | Libosad ČZU
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické
Květinové aranžmá: Kvítkuplno

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAA)
Ročník: 2.
Věk:
20

Leona je energická a empatická slečna. A ať už napovídá význam jejího jména, nebo její znamení zvěrokruhu… je to typická lvice. Svůj volný čas tráví sportem. Mezi její záliby patří také herectví. Má slabost pro mexickou kuchyni. Řídí se mottem „Všechno zlé je pro něco dobré“.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2024?

V teto soutěži jsem především, abych získala nové zkušenosti, kamarády a také další vzpomínky na vysokou. Ale kdybych to měla specifikovat, tak si myslím, že Miss by měla být krásná nejen zvenku, ale i uvnitř. Což snad každý, kdo mě pozná bude mít možnost posoudit.
A je na čase, aby korunku získala opět nějaká brunetka! (smích)

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Tak jelikož sociální sítě nevyužívám jen k scrollování fotek na Instagramu, ale také účelně jako například zajímavé nabídky práce, recepty apod., tak to procento bude vysoké. Zároveň vím, že nejsem nějaký závislák a když jsem se správnými lidmi, tak na sociální sítě nemám ani pomyšlení.
Ale pak jsou dny, kdy strávím na TikToku i několik hodin – obzvlášť ve zkouškovém (smích)

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Studovala jsem Obchodní akademii a chtěla jsem dále pokračovat v tomto oboru a PEFka mi přišla ideální. ČZU je krásná, moderní, inovativní univerzita. Už když jsem byla na DOD, tak jsem věděla, že musím sem! Je tu nádherné zázemí a opravdu spoustu věcí co dělat. A hlavně – na které škole můžete říct, že jste se šli mezi cvičeními podívat na lamy? (smích)