Lucie Dvořáková

Profil

Fotografie

Foto ateliér: Vojtěch Votruba | iZUN.eu
Prostory: Multimediální ateliér PEF ČZU | Libosad ČZU
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické
Květinové aranžmá: Kvítkuplno

Fakulta: FŽP
Obor: Územní technická a správní služba v životním prostředí (UTSSZP)
Ročník: 1.
Věk:
20

Lucka je přátelský a veselý člověk. K lidem ve svém okolí je empatická a vždy si najde čas k tomu je vyslechnout. Má hodně bláznivé nápady a do všeho jde po hlavě. Když si něco vymyslí, tak to musí mít hned, nejlépe už včera. Je člověk, který je upovídaný, rád se baví a je hodně hlasitý, takže jí většinou slyšíte dřív než vidíte.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2024?

Když jsem byla malá, často jsem musela snášet výsměch kvůli barvě mých vlasů, výšce atd. A hrozně dlouho jsem žila v tom, že je to opravdu něco špatného. Takže na otázku, proč bych se zrovna já měla stát Miss Agro, bych odpověděla tak, že bych chtěla sama sobě a ostatním holkám, co prožívaly nebo prožívají to samé, dokázat, že na tom být jiná a odlišná není nic špatného a naopak se to může obrátit ve váš prospěch.

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Sociální sítě se snažím omezovat a co nejvíc vnímat přítomný okamžik v realitě. Což je v dnešní době někdy velice náročné. Život bez sociálních sítí si asi umím jen těžko představit, ale i přesto se snažím to omezovat a bojovat s různými špatnými návyky, které sociální svět přináší.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

O studiu na ČZU jsem původně moc nepřemýšlela a možnost tu studovat se mi naskytla shodou více náhod. Ale ihned po nástupu jsem si tuhle školu doslova zamilovala. Nejradši mám to krásné prostředí, ve kterém se univerzita nachází a mimo jiné přátelský a vřelý přístup zatím snad všech, které jsem za dobu studia na ČZU potkala.