Markéta Solarová

Profil

Fotografie

Foto ateliér: Vojtěch Votruba | iZUN.eu
Prostory: Multimediální ateliér PEF ČZU | Libosad ČZU
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické
Květinové aranžmá: Kvítkuplno

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAA)
Ročník: 5.
Věk:
24

Markét je zapálenou vysokoškolačkou, a když není ponořená do studijních materiálů, naleznete ji za pultem jako baristku v kavárně v centru Prahy. Když neřeší přesné dávky kofeinu, cvičí do rytmu pořádné hudby v posilovně, kde na ní narazíte téměř každý den. Když zrovna někde nelítá se svými přáteli, tak lítá u tyče, a to ne jako hasič, ale jako tanečnice pole dance. Volný čas ráda zahání procházkami a pátráním po něčem k snědku, a to především po něčem sladkém, na tom má totiž lehkou závislost.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2024?

Už jako malá jsem vždy s rodiči sledovala Miss ČR a snila jsem o tom, jak jednou JÁ vyhraju celou soutěž. Když jsem ještě jako malá spadla z kola a zůstala mi jizva přes celé koleno, tak jsem rodičům brečela, že se kvůli tomu nikdy nestanu královnou krásy, jak jsem si přála. To jsem, ale ještě nevěděla, že to bude ta nejmenší překážka, a že s mými 160 cm ze mě asi opravdu žádná královna krásy nebude. Díky Miss Agro by se mi tento můj dětský sen mohl splnit a já doufám, že tomu tak i bude!

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Na sociálních sítích se snažím trávit co nejméně času. Jsem taková, že neumím „nic nedělat“ a mé dny jsou většinou tak nabité, že na koukání do telefonu ani není čas. Jsem buď ve škole, v práci, cvičím nebo trávím čas s mými přáteli a s rodinou, a to je za mě určitě lepší offline než online. Netvrdím, že na sociálních sítích nejsem vůbec, po cestě v MHD hodím očkem na Instagram nebo přes den odpovím na zprávy přátelům a čemu se neubráním, tak je sledování videí na TikToku v posteli před spaním.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Na předchozí škole jsem studovala obor, který nesplňoval předpoklady ke splnění mých cílů a snů. ČZU jsem si vybrala právě proto, že nabízel obory, které mě zajímaly, a které by se mi více hodily k tomu, abych se jednou mohla věnovat tomu, co mě bude bavit a naplňovat. Nejraději na této škole mám celé prostředí školy, její moderní vybavení, prostory, celkovou atmosféru, která koluje po kampusu a také vzájemná spolupráce mezi všemi studenty.