Sofia Dolid

Profil

Fotografie

Foto ateliér: Vojtěch Votruba | iZUN.eu
Prostory: Multimediální ateliér PEF ČZU | Libosad ČZU
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické
Květinové aranžmá: Kvítkuplno

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAA)
Ročník: 4.
Věk:
21

Sofia je extrovertní, bystrá, sebevědomá dívka s výraznou osobností a charismatem. Nebojí se být upřímná a otevřeně vyjadřovat svůj názor. Nejspíš ji potkáte na fakultě s červenou rtěnkou, úsměvem na tváři a sluchátkem v uchu, ve kterém se střídají Čajkovský s Eminemem. Ve volném čase ráda chodí na procházky a zajímá se o kognitivně behaviorální psychologii.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2024?

Jsem přesvědčená, že intelekt je stejně důležitý jako půvabný zevnějšek, a nejvíce si vážím lidí, kteří mají charakter a nebojí se odlišovat od ostatních a projevovat svoji autentičnost. Věřím, že jsem takovým člověkem. Myslím si, že bych dokázala skvěle reprezentovat zmíněné vlastnosti i naší univerzitu.

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

V dnešní době si ani já nedokážu představit život bez internetu a sociálních médií. Průběžně natáčím videa se svojí fretkou na TikToku, sdílím příspěvky na Instagramu, sleduji aktuální trendy v marketingu a využívám sociální sítě k udržování kontaktu s přáteli a známými. Zároveň si však uvědomuji, že se tímto způsobem často prezentuje zkreslená verze reality. Proto preferuji věnovat svůj čas přímé interakci s reálným světem než sledování zdánlivě dokonalých životů ostatních.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Vybrala jsem si studium na ČZU, jelikož jsem chtěla být součástí této naší oázy, kterou nazýváme kampus. Nádherné, přírodní a moderní prostředí mě zaujalo na první pohled. Navíc Provozně ekonomická fakulta poskytuje i v rámci jednotlivých oborů různé studijní koridory, aby si každý mohl vybrat to, co ho nejvíce baví a zajímá. I z toho důvodu jsem po bakalářském studiu pokračovala v navazujícím magisterském programu.