Yelizaveta Voitenko

Profil

Fotografie

Foto ateliér: Vojtěch Votruba | iZUN.eu
Prostory: Multimediální ateliér PEF ČZU | Libosad ČZU
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické
Květinové aranžmá: Kvítkuplno

Fakulta: FAPPZ
Obor: Krajinářská architektura (ARCHIB)
Ročník: 1.
Věk: 
18

Lizi je žena, která dokáže předat lidem kolem sebe svojí silnou, pozitivní energii. Má dobrou povahu a najde si se všemi společnou řeč. Svým věčným úsměvem zvedne náladu každému. Především respektuje sama sebe, a když má člověk sebeúctu, ví, jak respektovat ostatní. Lizi také není jenom příjemná vzhledově. Zaleží jí na tom, aby byla chytrá a uměla si ve svém životě s čímkoli poradit.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2024?

Holka, která chce se stát Miss, zřejmě musí dobře vypadat, starat se o sebe, být přitažlivá lidem, ale také být krásná i uvnitř a také vzdělaná žena. Musí mít dobrou a něžnou duši. Také musí být vyzrálá a chytrá. Myslím si, že jsem taková. Se mnou je o čem mluvit, ráda se učím něčemu novému, čtu knihy a jsem zajímavá osobnost. Lidé se mnou rádi komunikují, ví, že se na mě můžou obrátit, vždy je podpořím. Oni ví, že nedostanou ode mně negativní energii, protože moje nálada je pořád dobrá a vtipná

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Moc se nestarám o svoje sociální sítě, takže mám hodně času na skutečný život, když můžu se učit, chodit na procházky, namalovat něco hezkého. Inspiruje mě to žít v dobré náladě.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Mám hodně zajímavý obor a neučí se to všude. Chtěla jsem bydlet v Praze, abych mimo učení měla i čas na vyvinutí se ve svých zájmech. Na ČZU se mi líbilo, že na zkouškách mají zájem se podívat na to jak je schopný člověk použit svojí fantazií na papíru a vybrat tím opravdu šikovné lidi na obor Krajinářského architekta.