Po dvou dlouhých letech je Miss Agro zpátky a my hledáme novou královnu ČZU.  Dnešním dnem bylo spuštěno přihlašování do dvaadvacátého ročníku Miss Agro. Letos s velkou novinkou. Troufneš si?

 

Finále Miss Agro 2022 proběhne v úterý 17. května. Pokud se do soutěže přihlásíš, čeká Tě úvodní castingové kolo (19. 4. v Kruhové hale), při kterém porota vybere soutěžní TOP finálovou desítku dívek. A pozor! V letošním roce nás čeká nejenom při castingu, ale také na samotném finále, jedna velká změna. Již Tě nebude čekat žádná promenáda v plavkách! Pokud to tedy pro Tebe byla nepřekonatelná překážka pro účast v soutěži, letos neváhej a přijď zabojovat o titul královny ČZU.

A co se děje mezi castingem a finálovým „dnem D“? Nasbíráš nové zkušenosti, navážeš nová přátelství,, setkáš se s hvězdami a také budeš svědkem zákulisních příprav největšího kampusového open air festivalu v Praze. Ale především budeš po celou dobu soutěže hýčkána jako skutečná královna!

 

PŘIHLÁŠKA DO MISS AGRO 2022

 

Tak neváhej a vyplň přihlášku. Přihlásit můžeš sebe nebo kamarádku, ale nejlépe na casting dorazte obě! Přihlašování je možné pomocí formuláře ZDE. Registrace končí 18. 4., tak moc dlouho neváhej, ať nepropásneš svojí letošní šanci zažít studium na ČZU z trochu půvabnějšího úhlu. Těšíme se na Tebe!

 

Sdílej článek