Dnešním dnem bylo spuštěno přihlašování do dvaadvacátého ročníku Miss Agro. Napadlo Tě, že bys to mohla být právě Ty? Že ne? Zkus to přehodnotit. Každá jste krásná!

 

Finálové kolo Miss Agro 2020, proběhne v úterý 12. května. Pokud se do soutěže přihlásíš, čeká Tě úvodní castingové kolo (19. 3. v Kruhové hale), při kterém zkušená porota vybere soutěžní TOP desítku krásných dívek. A co se děje mezi castingem a finálovým „dnem D“? Nasbíráš nové zkušenosti, navážeš nová přátelství, budeš součástí charitativního projektu, setkáš se s hvězdami a také budeš svědkem zákulisních příprav největšího kampusového open air festivalu v Praze. Ale především budeš po celou dobu soutěže hýčkána jako skutečná princezna!

 

PŘIHLÁŠKA DO MISS AGRO 2020

 

Tak neváhej a vyplň přihlášku. Přihlásit můžeš sebe nebo kamarádku, ale nejlépe na casting dorazte obě! Přihlašování je možné pomocí formuláře ZDE. Registrace končí 17. 3., tak moc dlouho neváhej, ať nepropásneš svojí letošní šanci zažít studium na ČZU z trochu půvabnějšího úhlu. Těšíme se na Tebe!

 

Sdílej článek