Po velkém úspěchu prvních dvou ročníků soutěže Strongman přicházíme s jejím třetím pokračováním! Tak jako v minulých letech, i letos se budou muži měřit v síle a odhodlání, aby zjistili, kdo z nich si zaslouží prestižní titul nejsilnějšího muže ČZU. Je mezi vámi ten, kdo se postaví této výzvě? Přihlašte se a ukažte, co ve vás je!

 

Soutěž se bude řídit mezinárodními pravidly strongman soutěží, s podporou a záštitou S&B Fitness, stejně jako v předešlých letech. Můžete se těšit na řadu výzev a speciálních disciplín, které pro vás připravujeme. Stejně jako minulý rok, kromě studentů je soutěž otevřena i pro zaměstnance ČZU.

 

PŘIHLÁŠKA DO STRONGMAN ČZU 2024

 

Chceme po vás základní informace a hlavně krátké video, ve kterém nám řeknete, proč byste měli být vybráni k boji o titul Strongman ČZU 2024. Z přihlášek pak vybereme deset semifinalistů, kteří se 23. 4. 2024 utkají v rámci iZUN Music Challenge v Klubu C. Zde bude zúžen výběr na 4 finalisty, kteří se o titul nejsilnějšího muže ČZU poperou 14. 5. 2024 na stage Miss Agro.

 

Deadline pro zasílání přihlášek je stanoven na 14. 4. 2024 Předveďte svou sílu, odvahu a stante se hrdinou tohoto ročníku. Na vítěze čekají nejen zajímavé ceny od našich partnerů, ale i obdiv a respekt. Buďte součástí Strongman ČZU 2024 a zapište se do historie jako nejsilnější muž naší univerzity!

 

Sdílej článek