Pestrý program plný hudebních vystoupení, silových disciplín nejsilnějších mužů univerzity a tradiční volba nové Miss. To byl 24. ročník Miss Agro v areálu České zemědělské univerzity v Praze. Akce opět ukázala, že propojení studentů s kulturním životem do areálu naší alma mater neodmyslitelně patří.

 

Festival odstartovala kapela STOKLAS, vítěz iZUN Music Challenge. Její vystoupení přilákalo velké množství fanoušků, což naznačilo silné propojení kapely s univerzitou. Následovala soutěž o nejsilnějšího muže univerzity, kde ve třech disciplínách dominoval Tomáš Najmann, který získal titul Strongman ČZU 2024.

Porota soutěže Miss Agro byla složena z významných osobností, včetně loňské vítězky Adriany Brabencové a dalších odborníků. Finalistky předvedly své talenty, včetně tance, zpěvu a dokonce i boxu, a následně se pokusily o již tradiční jízdu na elektrickém býkovi.

Večer pokračoval koncertem Pam Rabbit, držitelky ceny Anděl. Vrcholem programu byla přehlídka finalistek v šatech, po níž byla vyhlášena vítězka Miss Agro 2024, kterou se stala dívka č. 8 Michaela Bezkočková. Závěr festivalu patřil kapele Sebastian a vystoupení Grey256, který uzavřel večer před desátou hodinou.

Festival opět ukázal svou jedinečnost a potvrdil, že patří mezi vrchol univerzitního života. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další ročník!

Foto: iZUN.eu

 

VÝSLEDKY MISS AGRO 2024

Miss Agro 2024 – č. 8 Michaela Bezkočková (PEF)
I. Vicemiss Agro 2024 – č. 4 Markéta Solarová (PEF)
II. Vicemiss Agro 2024 – č. 7 Lenka Melková (PEF)
Miss iZUN 2004 – č. 6 Adéla Višová (FAPPZ)

 

VÝSLEDKY STRONGMAN ČZU 2024

1. Tomáš Najman
2. Petr Matěna
3. Petr Vaníček
4. Roman Švejstil

 

 

Sdílej článek