Aigerim Otarbayeva

Profil

Fakulta: Fakulta životního prostředí (FŽP)
Obor: Environmental Modelling (ENVA)
Věk: 25 let
Ročník: 1.

Aigerim přijela z Kazachstánu. Jako všechny kazašské dívky ctí své tradice, ale je otevřená pro porozumění jiných kultur. Její snem je odstranění hranic mezi zeměmi, alespoň k odstranění vízového režimu pro Kazachstán. Je zamilovaná do České republiky. Má ráda pozitivismus, který vychází z Čechů. Pro úplné štěstí ale nestačí jen koruna Miss Agro.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Pošlete DMS a zařaďte se do slosování o ceny

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím organizace Nadání a dovednosti o.p.s. Podpořte je i Vy! Pošlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ROZHLED na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Zasláním DMS do 10. 5. 2016 můžete navíc za Vaši podporu získat odměnu.

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2016?
Učastnit se Miss Agro 2016 je velká příležitost spřátelit se s velkým množstvim lidí a privilegium být nedílnou součástí týmu. Kdybych se stala hodna titulu Miss Agro 2016, mohla bych seznámit lidí s kulturou Kazachstánu, její bohatou historií a tradicemi a povědět o české kultuře v Kazachstánu. Dokázala bych ukázat, jak mnoho máme společného mezi našimi zeměmi.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kdo bys byla?
Mám rada svůj život. Mám velké štěstí, že mám svou rodinou a přátele!

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?
Na všechny. Všichni učitelé se snaží, aby předmět byl zajímavý pro studenty.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/missagro/public_html/wp-includes/formatting.php:5762) in /home/missagro/public_html/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php on line 1420