Markéta Santajová

Profil

Fakulta: Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů (FAPPZ)
Obor: Kvalita a zpracování zemědělských produktů (AMK)
Věk: 23 let
Ročník: 5.

Markéta je stydlivá, někdy až moc. Škola je pro ni samozřejmě na prvím místě, ale když se musí učit, raději sportuje nebo fotografuje nebo… uklízí. Pořád by něco vyráběla a přestavovala. Nesmí chodit do Ikey, protože nejdřív koupí nábytek, a až pak přemýšlí jak ho převeze, protože přijela metrem. Na piano válí jako Mozart a nemá problém vzít do ruky nářadí, i když hřebík zatluče pokaždé nakřivo. Pro své blízké by se rozdala, ale o čipsy se nedělí ani s nimi a vždy vám s radostí přenechá jídlo, ve kterém je cibule.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Pošlete DMS a zařaďte se do slosování o ceny

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím organizace Nadání a dovednosti o.p.s. Podpořte je i Vy! Pošlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ROZHLED na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Zasláním DMS do 10. 5. 2016 můžete navíc za Vaši podporu získat odměnu.

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2016?
To opravdu nevím. Každopádně si myslím, že i „malé“ holky by měly dostat šanci účastnit se takové soutěže a obhájit tak rčení „co je malé, to je hezké“.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kdo bys byla?
V minulosti jsem prý byla kazatel, momentálně jsem studentkou a stále nevím, co vše mě v budoucnosti čeká a zároveň se jí bojím vzhledem k situaci, ke které svět směřuje. Proto kdybych si mohla vybrat, narodila bych se v minulosti a byla bych člověkem, který by měl možnost změnit některá chybná rozhodnutí nebo události. Alespoň jednu.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?
Vzhledem k tomu, že jsem studovala bakalářský obor na Univerzitě Karlově, nemám za sebou dostatečně předmětů, abych mohla jednoznačně odpovědět. Každopádně jeden z nejzajímavějších předmětů podle mě byla Senzorická analýza, kde jsme se učili degustovat a hodnotit potraviny pomocí našich smyslů. No není skvělé, když vám každý týden na hodinu nosí jídlo?


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/missagro/public_html/wp-includes/formatting.php:5762) in /home/missagro/public_html/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php on line 1420