Nikola Nejedlíková

Profil

Fakulta: Fakulta tropického zemědělství (FTZ)
Obor: Zemědělství tropů a subtropů (ZTS)
Věk: 20 let
Ročník: 1.

Nikola je cílevědomá, jde si celý život za svými sny a také si je plní. Celý život byla punkerka a až poslední rok se zní stává dámička. Mezi její koníčky patří třeba auta, cestování a fesťáky. Nejšťastnější je, když svítí sluníčko a je za volantem. Miluje prožívat život naplno a přijímat nové výzvy, jako je právě Miss Agro.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Pošlete DMS a zařaďte se do slosování o ceny

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím organizace Nadání a dovednosti o.p.s. Podpořte je i Vy! Pošlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ROZHLED na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Zasláním DMS do 10. 5. 2016 můžete navíc za Vaši podporu získat odměnu.

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2016?
Miluju výzvy a tak, jako byla výzva jít na vysokou školu je tato soutěž také velkou výzvou. Myslím, že jsem pro každou srandu a když už do něčeho jdu, tak naplno!

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kdo bys byla?
Asi bych se chtěla narodit znova jako já, jen bych přehodnotila svá různá životní rozhodnutí.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?
Určitě na hodiny tělocviku s paní Janíkovou. Její aerobik byl skvělý a k tomu jsme se celé hodiny nasmáli. Její hlášky jsou nezapomenutelné.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/missagro/public_html/wp-includes/formatting.php:5762) in /home/missagro/public_html/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php on line 1420