Patricie Joglová

Profil

Fakulta: Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů (FAPPZ)
Obor: Veřejná správa v zemědělství a krajině (ABV)
Věk: 21 let
Ročník: 3.

Patricie je vášnivý příznivce sportu, nejen tělem ale i duchem. Libuje si ve vypracovaných a opocených tělech mládenců, právě proto navštěvuje posilovnu. Mimo jiné si dá ráda svíčkovou s osmi a diety jsou pro ní tabu. Optimismus jí doprovází každým dnem a ke štěstí jí chybí titul Miss Agro.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Pošlete DMS a zařaďte se do slosování o ceny

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím organizace Nadání a dovednosti o.p.s. Podpořte je i Vy! Pošlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS ROZHLED na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Zasláním DMS do 10. 5. 2016 můžete navíc za Vaši podporu získat odměnu.

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2016?
Protože jsem se jí ještě nestala.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kdo bys byla?
Opět bych byla sama sebou, protože bych se chtěla ještě jednou setkat se svou rodinou a přáteli, kterých si vážím ze všeho nejvíc.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?
Na každý předmět vzpomínám s radostí, ať už byl méně či více obtížný. Kdybych měla vybrat opravdu jeden, asi by to byl Pěstování rostlin a prostředí z důvodu velkého množství ochutnávek na cvičeních. Cvičení pro mě probíhala hlavně zábavnou formou a proto jsem na ně chodila nejraději.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/missagro/public_html/wp-includes/formatting.php:5762) in /home/missagro/public_html/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php on line 1420