Nikola Kašáková

Profil

Fotografie

Fakulta: PEF
Obor: Veřejná správa a regionální rozvoj (VSRR)
Ročník: 2.
Věk:
22

Nikola je ukecaná věčně usměvavá „vesnická“ holka, která je pro každou srandu. Miluje svou rodinu a kamarády. Když zrovna není ve škole nebo v práci, najdete ji na in-linech, s kytarou v ruce nebo na drbech s kamarády. Má plno snů a věří, že si je všechny splní. Jako malá holka obdivovala všechny slečny, které se různých soutěží Miss účastnily, ale nikdy nevěřila, že by se něčeho takového mohla stát součástí. Je tak vděčná ségře, která ji sem přihlásila a věří, že si celou soutěž pořádně užije!

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2017?

Protože bych byla důkazem toho, že i normální holka může v životě dokázat spoustu věcí. Překonala bych sama sebe a možná bych tak mohla být vzorem pro všechny, kteří se bojí v životě vyzkoušet něco nového. I já jsem se totiž bála. 🙂

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Znovu sama sebou. I když bych některá svá rozhodnutí přehodnotila a možná něco udělala jinak, pořád jsem ale šťastná, že jsem tam, kde teď jsem.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Když jsem se byla na ČZU podívat poprvé, hned jsem věděla, že sem chci jít studovat. Každého na první pohled zaujme obrovský areál a množství studijních oborů, ze kterých si vybere snad každý. A co mám na ČZU nejraději? Ty lidi. Našla jsem tu nové kamarády, všichni se tu snažíme vzájemně si pomáhat a vysokoškolský život si maximálně užít.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/missagro/public_html/wp-includes/formatting.php:5762) in /home/missagro/public_html/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php on line 1420