Olesya Zhytna

Profil

Fotografie

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAA)
Ročník: 2.
Věk:
20

Olesia je kreativní, nápaditá a sentimentální dvacetiletá studentka. Jejím hlavním koníčkem od dětství je krajinomalba, protože ráda pozoruje přírodu a tím se inspiruje. Velký význam pro ni má estetika ve všem, proto se snaží vyhledávat nebo tvořit krásu všude kde to jde. Miluje společnost a zajímavé akce (tohle je jeden z důvodů proč se vlastně přihlásila na Miss Agro). Je upřímná (někdy až moc), ale velice empatická slečna. Má ráda, když se jedná férově, proto se snaží být ve všem spravedlivá.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2017?

Myslím si, že všechny slečny jsou důstojné, ale každá se jiná. Každá dívka je unikátní kvůli svému vzhledu a povaze. To, že jsme ve finále, znamená hodně pro každou z nás. Samozřejmě, že bych chtěla dostat korunu Miss Agro, ale mnohem větší pro mě má význam to, že jsem poznala skvělé lidi a strávila jsem s nimi čas.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Jak jsem již zmiňovala dříve, velký význam pro mě má estetická stránka života. Tohle je důvodem proč bych se chtěla, kdybych se narodila ještě jednou, stát pin-up modelkou, tedy symbolem inspirující ženy. Samozřejmě to myslím v tom dobrém. Ale jinak je jedno kým se člověk narodí, důležité je, kým se stane.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Při výběru univerzity jsem akceptovala nejenom kvalitu výuky, ale i studentský život. Jelikož je ČZU živá univerzita, tak se cítím tu být jako ve velké rodině. Také ČZU má velkou výhodu v tom, že všechny fakulty a koleje má v jednom areálu. Nejvíc si vážím toho, jak učitelé přistupují ke svým studentům. Je moc skvělé, že tu není hranice, která by je dělila na role nadřízených a podřízených. Osobně mě takový správně zvolený přístup hodně motivuje.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/missagro/public_html/wp-includes/formatting.php:5762) in /home/missagro/public_html/wp-content/plugins/send-pdf-for-contact-form-7/classes/send-pdf.php on line 1420