Program Miss Agro 2022

Co Vás čeká a nemine?

Jako každý rok na Vás mimo volby královny krásy čeká nášup kapel a akce na kterou se jen tak nezapomíná.

Mrkněte co jsme pro Vás letos připravili a sledujte Facebook event!

Miss Agro 2022 vypukne už 17. 5.

Wohnout

Headlinerem letošního Miss Agro bude hard rocková partička Wohnout. Její kořeny sahají do roku 1988, kdy se kapela začala formovat bratrů Jana a Matěje Homolových. Za novodobou éru kapely se však považuje rok 1996 až dodnes.

Poetika

Poetika je hudební skupina, která v roce 2016 vystřelila svým debutovým singlem Zkouším žít mezi nejhranější interprety toho roku. Na úspěch prvního hitu navázala kapela písní Každou vteřinou a nominací na Českého Slavíka v kategorii objev roku 2017.

Paulie Garand & Kenny Rough

Paulie Garand, vlastním jménem Pavel Harant je český rapper, producent a režisér. Vystupuje se svým parťákem a dvorním producentem Kenny Rougem, se kterým také vydal nejzásadnější album DANK.

DJ Roxtar

Stejně jako předešlé roky, tak i letos se na Miss Agro ukáže DJ Roxtar. Jeden z TOP DJ’s a producentů československé scény to rozbalí a věřte, že nikdo nezůstane klidně stát. Jeho Dance eXXtravaganzu si totiž užijete na milion procent!

RIGHTNOW

Na Miss Agro se představí také kapele RIGHTNOW, vítěz letošní iZUN Music Challenge. Tahle jihočeská alternativ-popová formace ze Strakonic je tvořena čtyřmi členy a jak sami říkají, jejich chytlavé české melodie si budete broukat cestou domů i do práce.

DJ Zeekee

Co by to bylo za party na ČZU bez DJ Zeekee? Všichni ho známe, všichni ho zbožňujeme. Kromě programu na Miss Agro Vás rozhýbe i na afterparty, která se letos uskuteční v Klubu C a kde atmosféra festivalu bude gradovat až do rána.

DJ Pomo

Jedním ze tří DJ’s, kteří se vystřídají na pódiích Miss Agro je také DJ Pomo. Suchdolský odchovanec je tradičním hostem party v Klubu C, ale můžete se s ním potkávat také v Popocafepetl Michalská, Nebe Václavák nebo Seznamovacích kurzech ČZU:Go!

Volba Miss Agro 2022

Deset krásných finalistek bude v rámci festivalu bojovat o v pořadí již dvaadvacátý titul Miss Agro 202. Dívky se na pódiu představí během dne v nekolika různých vstupech, tentokrát již bez tradičná promenády v plavkách.

Harmonogram festivalu

MISS AGRO STAGE

14:00 RIGHTNOW

15:00 Strong Man finále

16:00 1. část soutěže Miss Agro

16:50 Paulie Garand & Kenny Rough

17:50 2. část soutěže Miss Agro

18:50 Poetika

19:50 Vyhlášení Miss Agro 2022 + JEN

20:45 Wohnout

RED BULL SAURUS

15:00 DJ Zeekee & DJ Pomo

21:00 DJ Roxtar

AFTERPARTY KLUB C

22:00 DJ Roxtar & DJ Zeekee

Podívejte se kdo letos bude soutěžit o titul Miss Agro 2022?