Program Miss Agro 2024

Co Vás čeká a nemine?

Jako každý rok na Vás mimo volby královny krásy čeká nášup kapel a akce na kterou se jen tak nezapomíná.

Mrkněte co jsme pro Vás letos připravili a sledujte Facebook event!

Grey256

Grey256, jeden z headlinerů pražského Majálesu, je mladý zpěvák s osobitým stylem a hudbou, která inspiruje lidi kolem sebe dosáhnout svých cíl. Jeho mix R&B, popu a hip-hopu nenechá nikoho na pochybách, že je interpretem nové generace.

Sebastian

Sebastian, účastník jedné z nejznámějších reality show – Survivor Česko & Slovensko,  je charismatický zpěvák, jehož vášnivý hlas dokáže oslovit srdce posluchačů. Jeho hudba je emotivní a barevná, plná příběhů, které rezonují s lidmi po celém světě.

Pam Rabbit

Zpěvačka Pam Rabbit se poslední měsíce dere na výsluní nejposlouchanějších interpretek v České republice. O tom, že o její tvorbě je výrazně slyšet svědčí také nejnovější významné ocenění – vítězství v cenách Anděl 2023 v kategorii Sólová zpěvačka.

DJ Roxtar

Stejně jako předešlé ročníky festivalu, tak i letos se na Miss Agro ukáže DJ Roxtar. Jeden z TOP DJ’s a producentů československé scény to rozbalí a věřte, že nikdo nezůstane klidně stát. Jeho Dance eXXtravaganzu si totiž užijete na milion procent!

Stoklas

Na Miss Agro se představí také vítěz letošní soutěže iZUN Music Challenge kapela Stoklas. Tahle trojice kamarádů, kteří se poznali na ČZU, přináší směsici žánrů, která zahrnuje indie, rock, punk, a pop, vše posypáno trochou jejich vlastní magie.

Luis De Mark

LUISDEMARK je populární DJ & producent ze Slovenska známý svým energickým EDM stylem spojeným s komerční hudbou. Na slovenské hudební scéně je jedním z nejlepších DJů a produkuje vlastní hudbu se slovenskými i zahraničními umělci.

PlayOF

PlayOF je české DJ duo, které svým unikátním stylem a energickými sety baví širokou fanouškovskou základnu. S širokým spektrem žánrů a schopností propojovat staré a nové hudební prvky přinášejí nezapomenutelné zážitky na každém vystoupení.

Zeekee

Co by to bylo za party na ČZU bez DJ Zeekee? Všichni ho známe, všichni ho zbožňujeme. Kromě programu na Miss Agro Vás rozhýbe i na afterparty, která se letos uskuteční v Klubu C a kde atmosféra festivalu bude gradovat až do ranních hodin.

Pomo

Dalším z DJ’s, kteří se vystřídají na pódiích Miss Agro je také Pomo. Suchdolský odchovanec je tradičním hostem party v Klubu C, ale můžete se s ním potkávat také v Popocafepetl Michalská, Nebe Václavák nebo Seznamovacích kurzech ČZU:Go!

JEN

JEN, neboli Jan Nedvěd, se na ČZU a na Miss Agro pohybuje už od dob své kapely Bekofis. Zpěvák, skladatel a textař zahraje jak světově známé covery, tak svou vlastní tvorbu. Opět svým zpěvem doprovodí finalistky při záverečném defilé.

Volba Miss Agro 2024

Deset krásných finalistek bude v rámci festivalu bojovat o v pořadí již třiadvacátý titul Miss Agro 2024. Dívky se na pódiu představí během dne v nekolika různých vstupech. Čeká nás rozhovor s moderátory, volná disciplína nebo závěrečné defilé v šatech.

Miss Agro 2024 vypukne už 14. 5.

Harmonogram festivalu

MISS AGRO STAGE

14:00 Stoklas

14:45 Strongman finále

15:45 1. část soutěže Miss Agro

16:50 Pam Rabbit

17:50 2. část soutěže Miss Agro

18:50 Sebastian

19:50 Vyhlášení Miss Agro 2024 + JEN

20:55 Grey256

RED BULL SAURUS

15:00 Zeekee

16:00 Pomo

17:00 Luis De Mark

19:00 PlayOF

21:00 Roxtar

AFTERPARTY KLUB C

22:00 Zeekee & Pomo & Luis De Mark

Podívejte se kdo letos bude soutěžit o titul Miss Agro 2024?