Program Miss Agro 2023

Co Vás čeká a nemine?

Jako každý rok na Vás mimo volby královny krásy čeká nášup kapel a akce na kterou se jen tak nezapomíná.

Mrkněte co jsme pro Vás letos připravili a sledujte Facebook event!

Chinaski

Headlinerem letošního Miss Agro bude kapela, kterou snad ani nemusíme představovat. Prvopočátky kapely sahají do roku 1987 a dnes si její notoricky známé písničky jako Drobná paralela, Vakuum, Víno, Vedoucí a spoustu dalších zpívají celé generace.

Marpo & TroubleGang

MARPO, vlastním jménem Otakar Petřina, je český rapper. Na Miss Agro se představí se svojí kapelou TroubleGang, se kterou v roce 2018 jako první česká hip-hopová skupina vyprodali O2 arénu. Hudebně se můžete těšit na kombinaci rapu, kytar a bubnů. Společně nám představí úplně nový stagedesign a playlist, který bude obsahovat i skladby z Marpova právě vycházejícího EP Don’t Quit Now. Zároveň se bude jednat o jednu z posledních letošních show v Praze a blízkém okolí, protože kapela ohlásila na prosinec letošního roku velký koncert v O2 universu.

Jamaron

Česká rocková kapela v čele s charismatickou Marií Dostálovou, jejíž výrazný hlas obklopený hutným zvukem elektrických kytar a nekompromisních bicích je dominantou této mladé pětice.  V roce 2020 vyhrála v anketě Žebřík v kategorii objev roku.

DJ Roxtar

Stejně jako předešlé roky, tak i letos se na Miss Agro ukáže DJ Roxtar. Jeden z TOP DJ’s a producentů československé scény to rozbalí a věřte, že nikdo nezůstane klidně stát. Jeho Dance eXXtravaganzu si totiž užijete na milion procent!

Vintage Wine

Na Miss Agro se představí také vítěz letošní soutěže iZUN Music Challenge kapele Vintage Wine. Mísí v sobě rockovou dravost s melodikou a energií irské a skotské muziky, kterou sami nazývají Celtic Trash-folk (něco mezi Celtic Woman a Motorhead).

DJ Zeekee

Co by to bylo za party na ČZU bez DJ Zeekee? Všichni ho známe, všichni ho zbožňujeme. Kromě programu na Miss Agro Vás rozhýbe i na afterparty, která se letos uskuteční v Klubu C a kde atmosféra festivalu bude gradovat až do rána.

DJ Pomo

Jedním ze tří DJ’s, kteří se vystřídají na pódiích Miss Agro je také DJ Pomo. Suchdolský odchovanec je tradičním hostem party v Klubu C, ale můžete se s ním potkávat také v Popocafepetl Michalská, Nebe Václavák nebo Seznamovacích kurzech ČZU:Go!

Volba Miss Agro 2023

Deset krásných finalistek bude v rámci festivalu bojovat o v pořadí již třiadvacátý titul Miss Agro 2023. Dívky se na pódiu představí během dne v nekolika různých vstupech. Čeká nás rozhovor s moderátory, volná disciplína nebo závěrečné defilé v šatech.

Miss Agro 2023 vypukne už 16. 5.

Harmonogram festivalu

MISS AGRO STAGE

14:00 Vintage Wine

14:45 Strongman finále

15:45 1. část soutěže Miss Agro

16:50 Jamaron

17:50 2. část soutěže Miss Agro

18:50 Marpo & TroubleGang

19:50 Vyhlášení Miss Agro 2023 + JEN

20:55 Chinaski

RED BULL SAURUS

15:00 DJ Zeekee & DJ Pomo

21:00 DJ Roxtar

AFTERPARTY KLUB C

22:00 DJ Roxtar & DJ Zeekee

Podívejte se kdo letos bude soutěžit o titul Miss Agro 2023?